Showbiz

Pas divorcit me Liam, Miley Cyrus në lidhje me mikun e saj Cody Simpson(Foto)

Sipas mediave të huaja, aktori i njohur ka  firmosur divorcin, ka  marrë kohën që i është dashur për të  qëndruar vetëm, për të marrë veten nga gjithçka kaloi.
Featured image of article: Pas divorcit me Liam, Miley Cyrus në lidhje me mikun e saj Cody Simpson(Foto) Liam dhe Miley Cyrus.

SHBA- Këngëtarja e njohur amerikane Miley Cyrus vetëm pak javë  më parë u nda përfundimisht nga bashkëshorti i saj Liamin.

Por mesa duket  ky  i fundit  ka kaluar  gjithçka në një periudhë kaq  të shkurtër dhe është  gati të nisë një lidhje të re.

Sipas mediave të huaja, aktori i njohur ka  firmosur divorcin, ka  marrë kohën që i është dashur për të  qëndruar vetëm, për të marrë veten nga gjithçka kaloi.

Gjatë kësaj kohe ai ka arritur të marrë veten, dhe ka kuptuar se është gati të nis një lidhje të re.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndarja e çiftit ka ardhur 8 muaj, e ndërsa sot  Liam është në një lidhje të re, dhe këngëtarja mendohet të ketë nisur një lidhje tjetër me këngëtarin Cody Simpson, një ndër miqtë e saj të ngushtë.

A.C/Dosja.al

Shto Koment