LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Paridi bën 7- vjeç, Ingrit Gjoni ka një dhuratë të veçantë për të

23 Prill 2019, 18:00 Nga DOSJA
Paridi bën 7- vjeç, Ingrit Gjoni ka një dhuratë të

Këngëtarja ka kujtuar këtë ditë të lumtur me rastin e 7-vjetorit të ditëlindjes së djalit të saj, Parid. Ingriti ka postuar në Instagram një video ku zbulon surprizën që i ka bërë djalit të saj.

Një lepurush në kuti, kjo është dhurata speciale pë Paridin.

“Jeta ime , Pidi mamit Happy Birthday. Si sot 7 vjet me para Zoti me bekoj me nje dashuri kaq te madhe si ty .“- shkruan këngëtarja pranë videos.

 

 

Jeta ime , Pidi mamit Happy Birthday. Si sot 7 vjet me para Zoti me bekoj me nje dashuri kaq te madhe si ty .Love u @paridmara ❤️❤️❤️❤️[email protected] ??❤️faleminderit ??

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

L.K/Dosja.al

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

showbiz showbiz ingrit gjoni parid mara ingrit gjoni parid mara

Sondazh

Poll

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata