Bota

Me shami të bardha në duar, truprojat e Kim Jong Un pastrojnë trenin e blinduar (VD)

Në një video të publikuar nga mediat e huaja, truprojat shihen që dynden të shkojnë drejt derës nga do të dalë lideri i Koresë, dhe pastrojnë të gjithë pjesët ku ai mund të prekë.

RUSI- Lideri i Koresë së Veriut ka mbërritur për herë të parë në Rusi ku do të zhvilloj dhe një takim me Presidentin Vladimir Putin. Edhe këtë herë Kim Jong Un, ka zgjedhur që udhëtimin e tij të gjatë ta bëj me tren të blinduar, i shoqëruar nga dhjetëra truproja.

Në një video të publikuar nga mediat e huaja, truprojat shihen që dynden të shkojnë drejt derës nga do të dalë lideri i Koresë, dhe pastrojnë të gjithë pjesët ku ai mund të prekë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me shami të bardha në duar ata pastrojnë çdo centimetër, dhe vendosin dhe shkallën portative ku zbriti lideri i Koresë së Veriut.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment