Showbiz

“Me dy çunat e mi”, në 25-vjetorin e lindjes Fatma zbulon edhe gjininë e fëmijës që pret(VIDEO)

Alfio dhe Fatma, së shpejti prindër të një djali.
Featured image of article: “Me dy çunat e mi”, në 25-vjetorin e lindjes Fatma zbulon edhe gjininë e fëmijës që pret(VIDEO) Fatma Methasani

TIRANË- Vetëm pak kohë më parë çifti më i dashur për publikun shqiptar, Alfio Rrotani dhe Fatma  Methasani bënë publik lajmin se do të bëhen prindër për herë të parë.

Ndërkohë nuk kanë pritur shumë  për të zbuluar edhe gjininë e fëmijës edhe këtë herë ka qenë Fatma ka qenë ajko që ka e treguar. Pikërisht në ditën e ditëlindjes së saj, ku feston 25-vjetorin e lindjes.

 

 

View this post on Instagram

 

My Happy 25! 🎁 Me dy cunat e mi të preferuar,njërin në krah dhe tjetri vjen së shpejti! 🥳 #DitelindjePlotBekime #itsaboy p.s thank u @henrikoci.com_ 🎥

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on

 “My Happy 25! 🎁 Me dy cunat e mi të preferuar,njërin në krah dhe tjetri vjen së shpejti! 🥳 #DitelindjePlotBekime #itsaboy p.s thank u @henrikoci.com_ 🎥”-shkruan Fatma.

A.C/Dosja.al 

 

Shto Koment