LIVE UPDATES
LIVE UPDATES

Dështon atentati në Lezhë! Qëllohet me breshëri makina në ecje, manovron dhe u shpëton plumbave duke u aksidentuar, asnjë i lënduar

• Ka dështuar një atentat në Lezhë. Një automjet që po lëvizte nga Tirana drejt Lezhës është përballur me një pritë në hyrje të qytetit. • Drejtuesi i mjetit ka arritur të manovrojë dhe u ka shpëtuar plumbave. Por, ai është aksidentuar me një tjetër mjet. • Për momentin nuk ka njoftim zyrtar nga Policia e Shtetit, por bëhet me dije se nuk ka asnjë person të lënduar. Ngjarja është mbyllur vetëm me dëme materiale, por identitetet e personave të përfshirë nuk janë zbardhur ende.

3 artikuj për këtë temë.

2 MUAJ ME PARE

DETAJE-VIDEO/ Asnjë i plagosur nga atentati në Lezhë! Drejtuesi i mjetit shmangu plumbat duke u aksidentuar

Dështon atentati në Lezhë! Qëllohet me breshëri makina
Lezhë, pamjet nga vendi ku ndodhi atentati

LEZHË- Asnjë i plagosur nga atentati në Lezhë! Paraprakisht raportohet se automjeti drejt të cilit është qëlluar, ka arritur që tu shpëtojë plumbave, vetëm me dëme materiale. Mjeti po lëvizje nga Tirana drejt Lezhës, kur iu bë prita. 

Drejtuesi arriti të manovronte dhe për t'ju shpëtuar plumbave, u aksidentua me një tjetër mjet. Për rrjedhojë, dëmet janë vetëm materiale. 

Shikoni pamjet:

 
2 MUAJ ME PARE

FOTOJA/ Dalin pamjet e para nga atentati në Lezhë, zona e rrethuar nga policia

Dështon atentati në Lezhë! Qëllohet me breshëri makina
Vendi ku u qëllua makina në Lezhë

LEZHË- Fotoja që po shikoni vjen nga Lezha, ku është raportuar se është qëlluar me breshëri plumbash një automjet. Siç shihet nga pamjet, zona është e rrethuar nga forca të shumta policie. Gjithashtu, të pranishëm janë edhe banorë të zonës që janë panikosur nga zhurma e shkaktuar.

Makina është qëlluar teksa lëvizte nga Tirana drejt Lezhës. Nuk dihet ende nëse ka të plagosur apo viktima nga ngjarja në fjalë. 

2 MUAJ ME PARE

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, qëllohet drejt një makine në ecje, drejtuesi i mjetit manovron dhe aksidentohet

Dështon atentati në Lezhë! Qëllohet me breshëri makina
Foto Ilustruese

LEZHË- Të shtëna me armë zjarri në Lezhë! TopChannel raporton se është qëlluar me breshëri plumbash drejt një makine në ecje. Drejtuesi i mjetit që është qëlluar ka manovruar dhe në përpjekje për t'i shpëtuar atentatit, është përplasur me një tjetër mjet.

Deri më tani nuk raportohet për viktima apo të plagosur. Pritet njoftimi i policisë dhe të tjera detaje nga vendi i ngjarjes.

atentat ne lezhe

Sondazh

Poll

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

"O besprem"/ Lulzim Basha përballet me KRITIKUN, ish-kreu i PD e fton: Hajde se unë nuk shaj...

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

I shpallur në kërkim për tentativë për vrasje lokalizohet, kapet dhe vihet në pranga 23-vjeçari.

“E dashuroj, e dua shumë”/ E reja nga Korça ia shpreh NDJENJAT Edi Ramës në mes të turmës

Analiza e zgjedhjeve, Berisha: Faza tjetër do ketë seriozitetin më të madh, mblidhni çdo fakt

Berisha:U bë përpjekje antikushtetuese nga mafia shtetërore shqiptare e ndërkombëtare për të shuar..

Vokshi kallëzim penal në SPAK për kryebashkiakun e Kuçovës dhe Salillarin

Turistët ndalojnë Ramën në Gjirokastër

Shkrihet Akademia e Studimeve Albanologjike, senati: Këtu diçka po lëviz, ka një tendencë, por…

Habib Rexha del para gjykatës së Durrësit!

Lezhë, gjenden 3 mijë fidanë kanabis të mbjellë në kubikë, në fshatin Ungrej, ende nuk dihen autorët

Sherr mes të dehurve në Vlorë, njëri goditet me shishe në kokë

PLAGOSET me armë zjarri 24-vjeçari në Kuçovë/ Në kërkim 4 autorët

Aksident në Tiranë, “Audi” përplaset me taksinë

Elbasan/ Do të vriste një të dënuar për drogë me të cilin kishte bërë sherr, në kërkim 23-vjeçari!

Pastori Akil Pano fiton gjyqin kundër komunitetit LGBT për nismën ‘Prindin 1 dhe Prindin 2’

Lexon denoncimin, Berisha: Dan Hutra, vrasësi i grave ka mbledhur vota për Rakip Sulin.

Shkodër, sekuestrohet parcela me 1437 rrënjë kanabis, 2 në pranga dhe 2 në kërkim

Shpërthim tritoli në një fasoneri në zonën e Freskut, dëme të shumta materiale

Përmbytet Lezha për 5 minuta

'Acarohet' Felaj, gafa e drejtueses së Kuvendit: Vari lesht

Rikthimi i Bashës në krye të PD, Berisha: Vegël në duar të Ramës

Rama "falenderon" opozitën: Rezultati i zgjedhjeve është edhe vepra juaj Rama kundër maxhorancës….

Rama-Dash Sulës: Vdeksha unë për ty o jetimi im

Bardhi i drejtohet Ramës: Pushtetin ta dhanë Doshi e Dako të shpallur non grata, ti je llumi…

Sula: Çfarë kemi bërë të na rritet rroga? Turp më të madh ska

Tabaku: Punon shqiptari dhe pasurohet oligarku

Dibër/ Mbytet tragjikisht një 13 vjeçar në liqenin e fshatit Shumbat, banorët: Pamë çorapen dhe….

Lëvizja Bashkë i pret rrugen Ahmetajt ne protesten para Kuvendit

Rritja e pagave të deputetëve e ministrave,Qorri:Rroga e tyre 39 herë më e madhe se e pensionistit

Zgjedhjet vendore, Rama takim me Glover

'Zoti kryetar'/Basha i ndërhyn të riut: Të lutem, unë s'jam më kryetar, mu drejtoni Basha ose Lulzim

Përfundon mbledhja e PD-së/ Do e pranojë drejtimin e partisë? Tabaku: Të mos përsëriten gabimet...

Dështimi në 14 maj, deputeti Sula: E pafalshme! Po nuk u bashkuam jemi të marrë fund

PD pa kryetar, Xhaferaj dhe Korreshi me një mendim: Nuk duhet të kandidojë as Berisha dhe as Basha

Basha rikthehet në PD? Alibeaj: Çdo kush ka të drejtë të kandidojë

Berisha: Rama bleu votat, per te 'Fajin e ka Saliu'

Marrëveshja me Britaninë për të burgosurit, Manja jep detaje: Është 2-vjeçare, por mund të rinovohet

Momenti ku Habib Rexha është larguar me vrap pasi ekzekutoi me armë zjarri Arjan Gosën.

Korreshi: Ore a ju marrin këta të dysheqeve? Se iu hap barku atyre per ne.

Berisha: PD nuk do e mbronte votën me armë apo dhunë! Kjo ishte detyra jonë kryesore

Humbja më e thellë në histori ndaj Veliajt/ Këlliçi: Duhet të bashkohemi të gjithë faktorët

Braçe kritika për ligjin e qeverisë për rritjen e pagave. Shqetësuese paga titullarit dhe punonjësit

Deputetët replikojnë për pagat /Spaho: Mos u tallni me njerëzit, në Albcontrol trajtohen me xhakuzi

Rritja e pagave, Shehaj: Rrisim pagat për popullin, jo për vete. Turp. S'duhet të përjashtohemi

PËRGJAKET VENDI I SHENJTË! Dhunohet rojet e Kishës së Laçit, u përplasën me shitësit ambulantë

Kallzimet për 14 Majin, Flamur Noka thirret në SPAK

Rama falenderon dibranët me dajre

Rritja e pagave, Rama: Miratohet këtë të enjte. Në rrogën e Majit, merrni dhe shtesën e Prillit