LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Kolegët ankohen për aromën e tyre, lista e VIP-ve që mbajnë erë të keqe

16 Dhjetor 2021, 13:47 Nga DOSJA
Kolegët ankohen për aromën e tyre, lista e VIP-ve që

SHBA-  Jemi mësuar ti shohim të kuruar deri në detaje me daljet e tyre publike, por ka disa nga VIP-at që kanë aromë te keqe. Mediat e huaja shkruajnë se kanë qenë vetë kolegët e tyre që i kanë nxjerrë zbuluar. Nga Kourtney Kardashian deri tek aktori Zac Efron, ka një listë me figurat e showbizit, të cilët mbajnë erë të keqe pas lodhjes nga xhirimet e një filmi ose në jetën familjare kur merren me fëmijët.

Kourtney Kardashian

Kourtney  Kardashian njihet për mënyrën e saj all-natural të të jetuarit jetën, sidomos kur bëhet fjalë për rritjen e fëmijëve. Megjithatë, babai i fëmijëve Scott Disick mendon se situata ka dalë jashtë kontrollit kur flitet për higjienën e saj!

Në premierën e “Kourtney & Kim Take Miami”, Scott hapet tek Khloe për mungesën e përdorimit të deodorantit nga gruaja e tij.

Christina Aguilera

Christina Aguilera mund të tërheqë një turmë të madhe kur bëhët fjalë për zërin e saj, por nuk mund të themi të njëjtën gjë për prapaskenën.

Në fakt, gjatë një interviste me “CBS Local”, Hannah Hooper i grupit “Grouplove” theksoi “Unë kam miq që jetonin në Pittsburgh dhe që janë rritur krahë Christina Aguilera-s. Ato betohen që këngëtarja mban era hot dog!”

Bella Thorne

Bella Thorne është një aktore e mrekullueshme e megjithatë duket sikur ka probleme serioze me aromën. Sipas “Hollywood Gossip”, Thorne udhëtoi me Scott Dissick në 2017 por ai përfundoi duke u kthyer më herët.

Burimet thonë se Disick e largoi nga vila për shkak të erës së saj të keqe. Ai u bezdis nga mungesa e higjenës së Bella-s.

Zac Efron

Zac Efron ka aftësi të shkëlqyera aktrimi të shoqëruara me një trup tërheqës, por kjo nuk do të thotë se mban erë të mirë. Në 2018, Star tha se Efron-it nuk i intereson shumë për higjienën personale. Edhe në xhirimet e “High School Musical 3” thuhej vazhdimisht, “Është shumë e shëmtuar sepse Zac adhuron basketbollin dhe mund të luajë gjatë gjithë kohës, por kalon ditë të tëra pa bërë dush!”

(f,i/dosja.al)

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

showbiz showbiz bella thorne christina aguilera kourtney kardashian vip-at qe mbajn ere zac efron bella thorne christina aguilera kourtney kardashian vip-at qe mbajn ere zac efron

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 16 Dhjetor 2021, 12:02

U kap në Kosovë! Lirohet nga burgu Noizy

KOSOVË-Reperi Noizy është lënë i lirë nga burgu. Gazeta Express raporton se reperi u la i lirë pas disa orësh mbajtje në qeli. Ende nuk dihet arsyeja e sak...

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni