LIVE UPDATES
Ekonomi

Gruaja në hall të madh: Dua fëmijë, burri s’më lë shtatzënë! Po kërkoj të dashur

12 Maj 2022, 07:41 Nga DOSJA
Gruaja në hall të madh: Dua fëmijë, burri s’më

BRITANI E MADHE- Ne jemi të martuar për dhjetë vjet. Unë jam 38, ai është 40 dhe ne kemi dy vajza, nëntë dhe shtatë vjeç. Mendova se isha e lumtur me dy fëmijë, por më pas një shoqja ime lindi një fëmijë të mrekullueshëm. Fillova të ndihesha gjithnjë e më shumë e mërzitur dhe e trishtuar që nuk do të mbaja më kurrë një të porsalindur në krahë. Vajzat e mia po rriten dhe nuk kanë më nevojë për mua si dikur. Kur i tregova burrit tim se si ndihesha, ai tha se po tregohesha qesharake dhe se do ta kapërceja. Por nëse ka diçka, ndjenjat e mia janë bërë më të forta. Do të doja shumë që një djalë të plotësonte familjen.

Burri im nuk do të diskutojë një ndryshim, kështu që opsioni im i vetëm është të gjej një të dashur. Sigurisht, nëse do të mbetesha shtatzënë, do të më duhej të gënjej e të thoja se vazektomia nuk kishte funksionuar. Përndryshe, martesa ime do të përfundonte përgjithmonë. Unë e dua burrin tim, por më vjen inat që nuk mund të më lërë shtatzënë. E di që është gabim, por kam filluar të shikoj në internet faqet ku njerëzit mund të takohen për seks anonim dhe në aplikacionet e takimeve. Është një djalë që i ngjan pak burrit tim dhe jam tunduar ta kontaktoj.

DEIDRE THOTË: Dëshira juaj për një fëmijë tjetër është aq e fortë saqë jeni gati të mashtroni burrin tuaj, të rrezikoni martesën tuaj dhe të prishni shtëpinë e fëmijëve tuaj. Nëse do të kishit një lidhje pa mbrojtje, do të rrezikonit edhe shëndetin tuaj seksual dhe të bashkëshortit tuaj. Ju gjithashtu do të përdornit një djalë si dhurues sperme. Pyes veten nëse është me të vërtetë një fëmijë ajo që dëshironi, apo nëse keni nevojë të mbushni një vakum, një pakënaqësi të thellë në jetën ose marrëdhënien tuaj.

Pyete veten nëse ndihesh e plotësuar. A ka ndonjë fushë të jetës suaj që ka nevojë për vëmendje? Unë mendoj se këshillimi i çifteve do të ishte i këshillueshëm për të përballuar ndjenjat dhe pakënaqësinë tuaj. Nëse dëshira juaj për një fëmijë nuk zbehet, ju lutemi flisni përsëri me burrin tuaj dhe kërkoni që ai t’ju mbështesë në mënyrë që të mund ta kaloni këtë së bashku.

Marrë dhe përshtatur nga The Sun

(f.m/dosja.al)

Kryeministri Rama, prej disa ditësh po sulmon SPAK për arrestimet nga radhët e PS dhe kërkoi prangosjen e Berishës dhe Metës. Cilat janë arsyet sipas jush?

View Results

sociale sociale britani e madhe the sun britani e madhe the sun

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni