Showbiz

Genta Ismajli shtatzënë? E distancuar nga muzika dhe ekrani këngëtarja e ka deklaruar vetë pritjen e ëmbël!

E larguar prej kohësh nga muzika dhe ekrani, mediat rozë po flasin për një shtatzëni të këngëtares Genta Ismajli.
Featured image of article: Genta Ismajli shtatzënë? E distancuar nga muzika dhe ekrani këngëtarja e ka deklaruar vetë pritjen e ëmbël! Genta Ismajli

TIRANË- Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli  është distancuar shumë kohët e fundit nga bota e muzikës.

Edhe kjo verë kaloi, pa asnjë këngë të publikuar nga Ismajli, ndryshe nga herët e fundit  ku çdo këngë e saj e publikuar bëhej hit memnjëherë.

Gjithashtu Genta  edhe në rrjetet sociale nuk ka qenë aspak aktive kohët e fundit edhe në rrjetet sociale.

Kujtojmë që disa muaj më parë e ftuar në emisionin e pasdites në Top Channel  “Ftesë në 5”, këngëtarja deklaroi se vitin e ardhshëm  do të jetë nënë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo deklaratë e saj ka bërë që në mediat rozë të flitet për një shtatzani të saj.

Kjo përkon edhe me largimin e saj nga ekrani gjë që lë të dyshohet se me të vërtetë Genta është në një pritje të ëmbël.

Por pavarësisht të gjithave mbetet për t’u parë sesa e vërtetë është derisa në një deklaratë të re nga ana e këngëtares.

A.C/Dosja.al

Shto Koment