LIVE UPDATES
Art&Argëtim

“Doja t’i bëja gangsterin”, Ylli Baka tregon si e njohur gruan: Ndalo çik aty moj

10 Gusht 2019, 14:12 Nga DOSJA
“Doja t’i bëja gangsterin”, Ylli Baka tregon si e njohur

Këngëtari shqiptar Ylli Baka ka rrëfyer detaje nga jeta e tij personale. I ndodhur përpara makinerisë së të vërtetës në emisionin “3shat”, këngëtari tregoi se si e kishte njohur gruan e tij.

“Isha pak i turpshëm atëherë. Në atë kohë ikja e vija nga jashtë shtetit dhe merresha me muzikë. Me një firzamonikë në krahë, doja t’i bëja gangsterin. E pashë e i thashë ‘ndalo çik aty’,”- tregon Baka.

“Në fakt atë ditë nuk ndaloi fare ajo. Po kështu nisi, u dashuruam dhe ja ku jemi,”- vijoi më tej Ylli.

(f.m/dosja.al)

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

showbiz showbiz gruaja e ylli bakes ylli baka gruaja e ylli bakes ylli baka

Sondazh

Poll

'Lojëra fati'/ Kontrolle në Krujë, Tiranë e në Shkodër, arrestohen 3 persona

'Lojëra fati'/ Kontrolle në Krujë, Tiranë e në Shkodër, arrestohen 3 persona

Pamjet nga operacioni 'Kutia e Pandorës', kokaina e ndarë në 1100 doza gati për shitje

Merr flakë banesa në Tiranë

Operacioni 'Fijet' në Durrës, shkon në 7 numri i kamerave të çmontuara

'Fijet'/ Hiqen 23 kamera të tjera në Korçë, Vlorë dhe Durrës, 13 nën hetim