LIVE UPDATES
Bota

VIDEO/ Seks dhe femra nudo! Djali i Joe Biden bën festën e tij të çmendur në Malibu

 Fotot dhe videot e reja tregojnë festat e egra dhe të shthurura të Hunter Biden në një AirBnB luksoze në Malibu. Në video, Hunter shihet duke bërë shëtitje nëpër lëndinë me një biçikletë i zhveshur, duke u zhveshur dhe duke rrëshqitur nga një rrëshqitëse uji në pishinën e pronës së tij të cilën shpesh e merr me qira, e cila shkon rreth 4,140 dollarësh për natë.

22 Shtator 2022, 21:30 Nga s.s
VIDEO/ Seks dhe femra nudo! Djali i Joe Biden bën festën e tij të
Hunter Biden dhe Joe Biden

SHBA- Fotot dhe videot e reja tregojnë festat e egra dhe të shthurura të Hunter Biden në një AirBnB luksoze në Malibu. Në video, Hunter shihet duke bërë shëtitje nëpër lëndinë me një biçikletë i zhveshur, duke u zhveshur dhe duke rrëshqitur nga një rrëshqitëse uji në pishinën e pronës së tij të cilën shpesh e merr me qira, e cila shkon rreth 4,140 dollarësh për natë.

Fotot e tjera e tregojnë atë duke bërë seks në grup dhe duke argëtuar këpurdha në vaskën e tij luksoze me qira në 2018. Videot u ruajtën në laptopin e 'braktisur' të Hunter dhe u morën nga DailyMail.com. Kjo vjen pasi Presidenti Biden foli shumë për Hunterin dhe e lavdëroi atë për tejkalimin e varësisë nga droga në një intervistë të transmetuar të dielën mbrëma. 

VIDEO/ Seks dhe femra nudo! Djali i Joe Biden bën festën e tij të
Hunter Biden

"Unë e dua djalin tim, numrin një. Ai luftoi një problem të varësisë dhe e kapërceu atë, shkroi për të. Dhe jo, nuk ka asnjë gjë të vetme që kam vërejtur, fare, që do të ndikonte mua apo Shtetet e Bashkuara në lidhje me djalin tim Hunter", tha Biden kur u pyet nëse puna e Hunter apo betejat e kaluara mund të jenë një detyrim në gjurmët e fushatës së 2024-ës.

Në shtator dhe tetor 2018, Hunter mori me qira shtëpi pushimi luksoze rreth Los Anxhelosit, duke përfshirë një vilë me gjashtë dhoma gjumi me pishinë, vaskë të nxehtë dhe rrëshqitje me ujë në lagjen Serra Retreat të mbyllur në kodrat Malibu. Ai ftoi mikun e tij të ngushtë dhe ish-të dashurën e tij, por kjo e fundit i ka bërë një video ku Hunter shihet duke ecur rreth e përqark pishinës i zhveshur, raporton Daily Mail.

VIDEO/ Seks dhe femra nudo! Djali i Joe Biden bën festën e tij të
Hunter Biden

Videot e Hunterit në pronën 7 milionë dollarëshe të kodrës në West Hollywood, ku ai shihet duke gatuar në skarë dhe duke kërcyer topless ndërsa dy burra të paidentifikuar ishin ulur pranë tij pranë pishinës, është bërë virale duke marrë miliona klikime dhe shpërndarje në faqe të ndryshme të internetit.

VIDEO/ Seks dhe femra nudo! Djali i Joe Biden bën festën e tij të
Postimet e Hunter Biden
VIDEO/ Seks dhe femra nudo! Djali i Joe Biden bën festën e tij të
Postimet e Hunter Biden

 Gjithashtu ai ka postuar edhe video dhe foto të ndryshme ku shihen dy prostituta të zhveshura në vaskë në shtëpinë e tij në Malibu, një tjetër foto tregon njërën prej tyre duke notuar lakuriq në pishinë dhe në tjetrën duke bërë skena seksi me dy vajzat, po ashtu edhe dy femra nudo teksa putheshin në pishinë. Gjithashtu ai ka postuar edhe video me femra të ndryshme duke kryer marrëdhënie seksuale në faqet e pornove.

VIDEO/ Seks dhe femra nudo! Djali i Joe Biden bën festën e tij të
Hunter Biden

hunter biden vila ne malibu malibu joe biden

Sondazh

Poll