Politike

Basha nis takimet për Reformën Zgjedhore, i shkon në zyrë Peter Zingraf

Në selinë blu, në zyrën e Bashës ka mbërritur ambasadori i Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf.
Featured image of article: Basha nis takimet për Reformën Zgjedhore, i shkon në zyrë Peter Zingraf Lulzim Basha, kreu i PD

TIRANË- Kreu i Partisë Demokratike ka nisur takimet intensive për Reformën Zgjedhore. Në selinë blu, në zyrën e Bashës ka mbërritur ambasadori i Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf.

Dosja.al mëson se pas takimit me ambasadorin Basha do të ketë dhe një bisedë me ekspertë të Reformës Zgjedhore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Takimet e somte të kreut të opozitës vijnë një ditë pasi zhvilloi një bisedë me ambasadorëen e SHBA në Tiranë, Yuri Kim.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment