LIVE UPDATES
Art&Argëtim

VIDEO/ Intervista e Hailey Bieber për këngëtaren bëri xhiron e botës, Selena Gomez thyen heshtjen: Është shumë ironike

Para disa ditësh, Hailey Bieber i është përgjigjur të gjitha pretendimeve. Së fundmi u njoftua se modelja do të shfaqet në podcastin Call Her Daddy për të folur rreth çështjes së pretendimeve ku thuhej se ajo "vodhi" burrin e saj tashmë Justin Bieber nga Gomez. Por së fundmi ka ardhur edhe reagimi i Selena Gomez.

30 Shtator 2022, 08:45 Nga s.s
VIDEO/ Intervista e Hailey Bieber për këngëtaren bëri xhiron
Hailey Bieber, Justin Bieber dhe Selena Gomez

SHBA- Para disa ditësh, Hailey Bieber i është përgjigjur të gjitha pretendimeve. Së fundmi u njoftua se modelja do të shfaqet në podcastin Call Her Daddy për të folur rreth çështjes së pretendimeve ku thuhej se ajo "vodhi" burrin e saj tashmë Justin Bieber nga Gomez.  Në një intervistë ajo tha se nuk i ka qenë në lidhje me këngëtarin gjatë kohës që Selena ka qenë e lidhur me Justin.

“Kjo është çmenduri. Unë fjalë për fjalë nuk kam folur kurrë për këtë. Shumë nga përjetimi dhe urrejtja vjen nga ‘Oh, ti e vodhe atë. Ka të bëjë me njerëzit që e dinë të vërtetën. Sepse ka një të vërtetë", përgjigjet Hailey. Gjithashtu ajo nuk e ka diskutuar ndonjëherë publikisht në detaje dramën që rrethon marrëdhënien e saj me këngëtarin, ajo ka dhënë një pasqyrë se si “urrejtja” ka ndikuar tek ajo gjatë viteve.

“Ka kaluar mjaft kohë”, tha Hailey në prill, duke iu referuar se sa kohë ka kaluar që kur Gomez dhe Bieber u ndanë.

Por, së fundmi pas kësaj deklarate të Haily ka ardhur edhe reagimi i Selena Gomez. Ajo ka qenë në InstaLive duke biseduar me fansat e saj dhe duke u kthyer përgjigje shumicës së pyetjeve të tyre.

“Është tepër ironike që të publikoja diçka që ka të bëjë me fjalë të mira, sepse kjo është pikërisht ajo që dua”, tha Gomez në një TikTok Live të enjten, një pjesë e së cilës u kap dhe u ripostua në Twitter.

Sipas PaperMag, themeluesja e ‘Rare Beauty’ shtoi: “Nuk është e drejtë sepse askujt nuk duhet të flasim kurrë në mënyrën që kam parë. Nëse e mbështesni Rare, nuk mund t’ju falënderoj sa duhet, por dijeni se ju po përfaqësoni gjithashtu atë që do të thotë, dhe kjo është: Fjalët kanë rëndësi, me të vërtetë kanë rëndësi".

 

 

 

selena gomez hailey bieber justin bieber shba

Sondazh

Poll

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN