LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Veshjet e yjeve të Hollywood-it në ceremoninë e ‘Billboard Music Awards 2022’

Aktorja Megan Fox, u shfaqë në tapetin e kuq me një fustan David Koma të zi dhe e dizenjuar me kristale dhe hapur në dekolte.

16 Maj 2022, 11:14 Nga DOSJA
Veshjet e yjeve të Hollywood-it në ceremoninë e ‘Billboard
Foto ilustruese

SHBA- Ceremonia ‘Billboard Music Awards 2022’ u zhvillua ditën e djeshme në Las Vegas, Nevada. Emrat më të mëdhenj të industrisë së muzikës morrën pjesë në ceremoni për të festuar çmimet e ndryshne që morrën.

Aktorja Megan Fox, u shfaq në tapetin e kuq me një fustan David Koma të zi dhe e dizenjuar me kristale dhe hapur në dekolte.

Veshjet e yjeve të Hollywood-it në ceremoninë e ‘Billboard
Aktorja Megan Fox, duke pozuar ne tapetin e kuq

 

Reperja Doja Cat, ishte e veshur më një fustan Schiaparelli, në ngjyrë të zezë dhe ari ndërsa ylli Kylie Jenner shfaqet me një fustan të ngushtë Balmain që shfaq një grafikë siluetë si model.

Veshjet e yjeve të Hollywood-it në ceremoninë e ‘Billboard
Doja Cat

Kyli kishte marë në ceremoni dhe vajzën e saj 4-vjecare teksa ishte veshur më një fustan të bardhë dhe flokë të mbledhura. Këngëtarja Chloe Bailey, kishte zgjedhur një fustan lëkure të hapur tek barku të kombinuar me një byrzylykë ari.

Veshjet e yjeve të Hollywood-it në ceremoninë e ‘Billboard
Kylie Jenner

Aktorja Liza Koshy mahniti me veshjen e saj me një bluzë të zbukuruar me kristal dhe një fund mini. Moedelja Heidi Klum kishte zgjedhur një fustan të verdhë me çizme të zeza.

Veshjet e yjeve të Hollywood-it në ceremoninë e ‘Billboard
Liza Koshy
Veshjet e yjeve të Hollywood-it në ceremoninë e ‘Billboard
Anitta dhe Becky G

 

Veshjet e yjeve të Hollywood-it në ceremoninë e ‘Billboard
Kali Uchis
Veshjet e yjeve të Hollywood-it në ceremoninë e ‘Billboard
Megan Thee Stallion

(d.d)/dosja.al

 

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta