LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Venusi është i favorshëm! Shenja që pret lajme të mëdha në dhjetor, horoskopi ditor

Horoskopi, 26 nentor 2023

26 Nëntor 2023, 07:12 Nga A.B
Venusi është i favorshëm! Shenja që pret lajme të
Horoskopi

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të dielen po ktheheni nga një ditë e qetë. Ditët e fundit në punë keni pasur gjysmë kënaqësi dhe nuk dini më si t'i përmirësoni gjërat, veçanërisht nëse punoni vetë. Mundohuni të mendoni qartë dhe të jeni të drejt.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të dielen gjatë orëve në vijim do të jeni të lodhur pas përpjekjeve të javës dhe të së shtunës. Venusi është i favorshëm dhe së shpejti do të përmbushë edhe favoret e Jupiterit dhe Saturnit.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të dielen gjatë kësaj fundjave do të keni një qiell çlirimi. Përqendrohuni te e ardhmja sepse do të ketë lajme të mëdha nga dhjetori. Shumë do të bëjnë plane afatgjata.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të dielen gjatë orëve të ardhshme të kësaj fundjave në fund të nëntorit do të jeni pak acarues për shkak të Hënës në opozitë. Duhet të bëni zgjedhje pune por jeni nën presion.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Kjo fundjavë do jetë e bukur ditë që po vjen e diele ka ardhur koha për të lënë mënjanë dembelizmin. Ne duhet të veprojmë dhe të punojmë shumë që të kemi ardhmëri. Situata stimuluese për takime të reja.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të dielen Hëna që ju shoqëron gjatë gjithë fundjavës. Më në fund nuk keni asnjë shqetësim për t'u marrë. Shijojeni ditën në paqe.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të dielen duhet të shmangni çdo lloj ndërlikimi pasi do të ndiheni të lodhur ose nervoz gjatë kësaj fundjave. Çiftet në rrezik duhet të shmangin konkurrencën e brendshme. Nuk kanë asnjë dobi.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të dielen pritet një qiell i shkëlqyer, por ju duhet të lini pas zemërimin dhe tensionin dhe të mendoni vetëm për të mirat. Përfitoni nga kjo fundjavë për të folur për çështje të pazgjidhura dashurie.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

E diela e juaja do të jetë një fundjavë rikuperimi dhe Afërdita do të jetë në shenjën tuaj edhe për disa orë. Të moshuarit do të marrin konfirmime, dikush mund të dëshirojë të bëjë një hap të rëndësishëm në çift. Mundësia për të përjetuar emocione të veçanta.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të dielen ka ardhur koha të bëni shkurtime të qarta, sepse në përgjithësi mbani shumë gjëra me vete. Shtrëngoni dhëmbët nëse keni përjetuar dyshime në dashuri. Marrëdhëniet e reja të mbrojtura në këto orë me Venusin në shenjë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të dielen Marsi disonant ju sjell nervozizëm dhe ndoshta lodhje. Është një periudhë trazirash, por në fund të fundit është edhe një nxitje për të ecur përpara më mirë. Zemrat e vetmuara mund të përjetojnë një emocion të bukur brenda ditës.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të dielen, a keni arritur të ndreqni një lot apo të vazhdoni? Nëse mendoni se jeni braktisur, lënë pas dore, mund të thoni fjalën tuaj dhe të vendosni nëse do të vazhdoni apo jo.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni