LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Jennifer Lopez: Të ndaja skenën e Super Bowl me Shakiran ishte ideja më e keqe

Lopez dhe Shakira përfundimisht pranuan të punonin së bashku duke e ndarë kohën e barabartë të performancës.

10 Qershor 2022, 13:51 Nga DOSJA
Jennifer Lopez: Të ndaja skenën e Super Bowl me Shakiran ishte ideja
Shakira dhe Jennifer Lopez

SHBA- Këngëtarja Jennifer Lopez në dokumentarin e saj ka zbuluar se ishte e zemëruar që u detyrua të "ndante" perfomancën e saj në Super Bowl në vitin 2020 me Shakiran, duke thënë se ishte ideja më keqe në botrë.

Sipas Daily Mail, kur u njoftua se Jennifer Lopez dhe Shakira do të kryesonin shfaqjen e pjesës së parë në Super Bowl 2020 në stadiumin Hard Rock në Miami, fansat nuk e kishin idenë që JLo fillimisht e urrente këtë ide. Menjëherë pas njoftimitse do ë ndante skenën me Shakiran ajo ka shkuar duket i ulëritur  drejtorit duke i thënë se kjo është ideja më e keqe.

"Ne kemi gjashtë minuta. Kemi 30 sekonda të një kënge dhe nëse marrim një minutë, kaq, na kanë mbetur edhe pesë. Por, duhet të ketë këngë të caktuara që ne këndojmë. Ne duhet të kemi momentet tona të këndimit. Nuk do të jetë një revistë e vallëzimit të mbretit. Duhet të këndojmë mesazhin tonë. Kjo është ideja më e keqe në botë që dy persona të bëjnë Super Bowl. Ishte ideja më e keqe në botë,”- i thotë Lopez drejtorit të saj muzikor në një moment.

Menaxheri i saj Benny Medina ka deklaruar se edhe ai në atë moment është ndjerë shumë i ofenduar pasi ccdo vit përzgjedh një këngëtarë për të performuar ndërkohë në 2020 ata kërkuan dy këngëtare të cilat kishin mundësi ta mbanin vetë 6 minuta shfaqje.

"Kjo është diçka për të cilën kam punuar dhe shpresoj për vite me radhë. Ju keni një titullar në një Super Boël. Ky titull ndërton një shfaqje dhe, nëse ata zgjedhin të kenë të ftuar të tjerë, kjo është zgjedhja e tyre. Ishte një fyerje të thuash se të duheshin dy latinë për të bërë punën që një artist historikisht ka bërë"- thotë menaxheri i JLo, Benny Medina. 

Lopez dhe Shakira përfundimisht pranuan të punonin së bashku duke e ndarë kohën e barabartë të performancës, pavarësisht se Jenniferi nuk ishte e lumtur sepse dëshironte të paktën 10 minuta të performancës. Performanca e tyre ishte ndër më të pëlqyerat e Super Bowl. 

shakira jennifer lopez

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE