LIVE UPDATES

skuadra kurbinase

Sport 18 Tetor 2020, 14:28

Trajneri i Cungu, i pakënaqur nga bojkoti…

LAÇ – Trajneri i kurbinasve, Armando Cungu, nuk e fshehur pakënaqësinë e tij për zgjatjen e bojkotit. Duke folur për RTSH pas miqësores me Skënderb...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV