Aktualitet

Burri qëllon me shkelma para spitalit të Fierit/ Dëshmitari: Nuk njiheshin me njëri-tjetrin, sherri ndodhi për një fjalë goje 

VIDEO
Sakaq së fundmi një tjetër video ka mbërritur në JOQ ku një persson thotë se gruaja dhe burri nuk njiheshin me njëri-tjetrin. Ai shkruan se burri e ka dhunuar gruan vetëm për një fjalë që ka thënë.
Featured image of article: Burri qëllon me shkelma para spitalit të Fierit/ Dëshmitari: Nuk njiheshin me njëri-tjetrin, sherri ndodhi për një fjalë goje  Burri dhunon gruan

FIER- Ditën e sotme në spitalin e Fierit ka ndodhur një ngjarje e shëmtuar ku një burrë ka rrahur me shkelma një grua, ndërkohë që të pranishëm ishin dhe qytetar.

Sakaq së fundmi një tjetër video ka mbërritur në JOQ ku një persson thotë se gruaja dhe burri nuk njiheshin me njëri-tjetrin. Ai shkruan se burri e ka dhunuar gruan vetëm për një fjalë që ka thënë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ka ndodhur dje te Spitali i Fierit. Zotëria dhe zonja nuk njiheshin me njëri-tjetrin. Zotëria edhe pse ishte në gabim për diçka që kishte bërë, dhunoi edhe zonjën vetëm për një fjalë që i tha”.- shkruan ai.

(a.k.dosja.al)

Shto Koment