Showbiz

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj të pandarë, regjisori tashmë i realizon dhe setin fotografik

Këtë herë ajo është shfaqur në "Mrizin e Zanave" duke realizuar një "Photo Shooting" për revistën Living.
Featured image of article: Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj të pandarë, regjisori tashmë i realizon dhe setin fotografik Eduart Grishaj, Arbana Osmani

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani dhe regjizori Eduard Grishaj duket se janë bërë të pandarë tanimë. Këtë herë ajo është shfaqur në “Mrizin e Zanave” duke realizuar një “Photo Shooting” për revistën Living.

Në fotot dhe videot e postuara nga Inststory, moderatorja ka zbuluar se këtë shooting për reviztën “Living” po ia realizon regjisori Grishaj, mes të dyve ekziston edhe një marrëdhenie në çift.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Postimin e saj Arbana Osmana e ka mbyllur me një foto krah regjizorit Grishaj duke ju uruar të gjithë ndjekësve të saj “Natën e Mirë”.

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment