ShowbizVirale

“O plehrë unë të vras, o legen”, Graciano Tagani humb toruan dhe rreh gazetarin: S’ke ç’më shpjegon ti o ndyrësirë (VIDEO)

Vetë Aulona shkruan se ky ishte një moment i vështirë për Gracianon, dhe i kërkon ndjesë publike.
Featured image of article: “O plehrë unë të vras, o legen”, Graciano Tagani humb toruan dhe rreh gazetarin: S’ke ç’më shpjegon ti o ndyrësirë (VIDEO) Graciano Tagani duke qelluar djalin

TIRANË- Një video e publikuar nga moderatorja e “Thumbon”, Aulona Musta tregon balerinin Graciano Tagani, teksa qëllon me shpullë një djalë. E gjitha lidhet me një kamerë të fshehtë, e cila ka në fokus një lojë me Gracianon, që duket se e ka pritur shumë keq dhe nuk i ka kursyer edhe shpullat. Vetë Aulona shkruan se ky ishte një moment i vështirë për Gracianon, dhe i kërkon ndjesë publike.

“Jo me kot e kemi lene kete kamera per ne fund… @graciano_tagani ti e di qe te dua shume! Faleminderit qe me fale dhe na lejove ta publikojme kete kamera. Te kerkoj ndjese publike per shqetesimin qe te shkaktuam! Shume xhan ❤️ Te dielen, ora 21.00, ne Thumbon, Rtv Ora”-shkruan Aulona. 

Postimi i plotë i Aulona Mustës në Instagram: 


“O legen, unë të vras, o ndyrësirë, çdo më tregosh ti o plehrë… o ndyrësirë…”-dëgjohet Graciano duke i thënë gazetarit Renaldo Sharka, ndërkohë që çohet dhe e qëllon me shpullë.  Sesi është në të vërtetë situata, e gjitha ngelet për t’u parë sonte!

(F.g./dosja.al)

 

Shto Koment