LIVE UPDATES
Aktualitet

E lanë në gjak! Efektivët e FNSH-së nuk lëshojnë nga dora të riun që dhunuan, protestuesit: Lëre more, po lëshoje more

10 Dhjetor 2020, 19:00 Nga DOSJA
E lanë në gjak! Efektivët e FNSH-së nuk lëshojnë

TIRANË– Pamjet tmerri! Efektivët e FNSH-së kapin dhe nuk lëshojnë nga dora një potestues.

Siç shihet edhe nga pamjet, i riu ka marrë plagë në kokë dhe është gjakosur. Efektivët e Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë e ka rrethuar, e kanë kapur nga xhupi dhe nisin t’i hedhin ujë.

Ata nuk e lëshojnë, ndërsa qytetarët e tjerë kanë ndërhyrë.


“Çfarë të bëri more, ç’të bëro mor…po lëshoje more…”- thonë ata në sfond. Aty shihet edhe një tjetër protestues me xhup të kuq.

(f.m/dosja.al)

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

aktualitet aktualitet protesta per klodian rashen protesta per klodian rashen

Sondazh

Poll

Raporti i BE për fonde e bujqësisë, Tabaku: OLAF e konsideron vjedhjen më të madhe

Raporti i BE për fonde e bujqësisë, Tabaku: OLAF e konsideron vjedhjen më të madhe