Showbiz

Zyrtarisht pjesë e familjes Veshaj! Bora e kalon fundjavën me Donaldin dhe të vëllanë, detajet që i zbuluan

FOTO
 Në disa postime në Instagram, të të dyve, është vënë re që aktori dhe moderatorja kanë kaluar fundjavën bashkë, edhe pse kanë vendosur që të mos shfaqen bashkë në postime.
Featured image of article: Zyrtarisht pjesë e familjes Veshaj! Bora e kalon fundjavën me Donaldin dhe të vëllanë, detajet që i zbuluan Bora Zemani dhe Donald Veshaj
Përditësuar:

TIRANË– Moderatorja Bora Zemani ka zgjedhur që të kalojë një fundjave me familjen e Donald Veshajt, aktorin me të cilin prej muajsh ka nisur një lidhje sentimentale.

 Në disa postime në Instagram, të të dyve, është vënë re që aktori dhe moderatorja kanë kaluar fundjavën bashkë, edhe pse kanë vendosur që të mos shfaqen bashkë në postime.

Postimi i Donaldit

Në publikimet e bëra nga Bora shihet tavolina me drekën e shtruar dhe disa drerë të vegjël.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Bores

Ndërsa në postimin e Veshjat, shihet i njëjti sfond, por aktori s’e ka bërë tag prezantuesen. Ai ka etiketuar vëllain tjetër në foto, Marion, si për të treguar që tashmë Bora është zyrtarisht pjesë e familjes së tyre.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment