Showbiz

ZYRTARISHT burrë e grua! Fero dhe Arbenita i japin fund beqarisë, kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë

Lajmin e martesës e kanë bërë me dije vetë çifti, me anë të një postimi në Instastory.
Featured image of article: ZYRTARISHT burrë e grua! Fero dhe Arbenita i japin fund beqarisë, kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë Fero dhe Arbenita

KOSOVË– Reperi Feronit Shabani, i njohur ndryshe edhe si Fero është martuar me të dashurën e tij modele, Arbenita Ismajlin. Lajmin e martesës e kanë bërë me dije vetë çifti, me anë të një postimi në Instastory.

Arbenita dhe Fero shihen të buqëqeshur pranë njëri-tjetrit, pas momentit kur sapo kanë firmosur celebrimin.

“Të sapo martuar,”- shkruajnë ata krah fotos.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Arbenita Ismajli dhe Fero

Tashmë dyshja janë zyrtarisht burrë e grua. Nuk dimë të themi nëse Arbenita ka zgjedhur të mbajë mbiemrin e saj apo të bashkëshortit dhe tashmë do të quhet Arbenita Shabani.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment