Showbiz

Zyrtarisht beqarë! Angelina Jolie dhe Brad Pitt divorcohen

3 vite pas kërkesës së divorcit nga Jolie, çifti i preferuar Brangelina divorcohen zyrtarisht.
Featured image of article: Zyrtarisht beqarë! Angelina Jolie dhe Brad Pitt divorcohen Brad Pitt dhe Angelina Jolie.

Procedurave të lodhshme në gjykata dhe salla gjyqesh, Brangelina divorcohen më në fund. Sipas burimeve çifti janë ndarë zyrtarisht.

Sigurisht ata kanë prauar se do të jenë gjithmonë bashkë për fëmijët e tyre dhe do iu qëndrojnë gjithmonë pranë atyre.

Tre vite pas kërkesës së Jolie-s për divorcin, at u ndanë dhe miqtë e aktorëve pranuan se ndarja e pasurisë dhe kujdesi për fëmijët është kryesor ndaj kanë gjetur gjuhën e përbashkët, raporton CNN.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

L.K/Dosja.al

 

Shto Koment