Sport

Zyrtare/ Gardiani i kombëtares shqiptare Etrit Berisha me klub të ri në seria A

Gardiani shqiptar me klubin e SPAL-it është transferuar me formulën e huazimit, dhe tani do të jetë pjesë e seria A me fanellën e klubit.
Featured image of article: Zyrtare/ Gardiani i kombëtares shqiptare Etrit Berisha me klub të ri në seria A Etrit Berisha, portier i kombetares

Portieri i kombëtares shqiptare Etrit Berisha, mbyll rrugëtimin tek Atalanta pas tre sezonesh.

Gardiani shqiptar me klubin e SPAL-it është transferuar me formulën e huazimit, dhe tani do të jetë pjesë e seria A me fanellën e klubit.

Gardiani shqiptar me klubin e SPAL-it është transferuar me formulën e huazimit, dhe tani do të jetë pjesë e seria A me fanellën e klubit.

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment