Aktualitet

Zyrtare! Gazetari Artan Hoxha rikthehet me emisionin e tij investigativ, ja ku do ta shohim tani e tutje

"Dosja.al" mëson së gazetari ka vendosur që të nisë një emision të ri, ku kryefjalë do të jetë investigimi dhe lajmet mbi policinë e "botën e errët" të krimit.
Featured image of article: Zyrtare! Gazetari Artan Hoxha rikthehet me emisionin e tij investigativ, ja ku do ta shohim tani e tutje Artan Hoxha

TIRANË– Gazetari investigativ Artan Hoxha do të largohet nga Report Tv drejt televizionit ABC News për një projekt të ri. 

“Dosja.al” mëson së gazetari ka vendosur që të nisë një emision të ri, ku kryefjalë do të jetë investigimi dhe lajmet mbi policinë e “botën e errët” të krimit.

Tashmë çdo gjë është zyrtare dhe nga ana e televizionit kanë nisur përgatitjet për sfidën e re të gazetarit Hoxha. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Artan Hoxha është një nga gazetarët më të dëgjuar të kronikës së zezë, pasi prej vitesh ka publikuar investigime, pamje të rralla, intervista dhe dokumentarë për më të “rrezikshmit” e Shqipërisë. 

(k.m/dosja.al)

Një Koment në “Zyrtare! Gazetari Artan Hoxha rikthehet me emisionin e tij investigativ, ja ku do ta shohim tani e tutje

  1. ‘E kenaqi’ me ate emision qe kishte dhe po ‘e shperblejne’ me tjeter emision?!

Shto Koment