Politike

Zv/ministri Etjen Xhafaj lë Punët e Jashtme për Infrastrukturën

FOTO
Mësohet se në mbledhjen e zhvilluar nga qeveria ditën e sotme, është vendosur që të bëhet një lëvizje në nivel zv/ministrash.
Featured image of article: Zv/ministri Etjen Xhafaj lë Punët e Jashtme për Infrastrukturën Etjen Xhafaj
Përditësuar:

TIRANË– Etjen Xhafaj, zëvendësministër për Evropën dhe Punët e Jashtme është liruar nga detyra për të marrë një tjetër pozicion.

Mësohet se në mbledhjen e zhvilluar nga qeveria ditën e sotme, është vendosur që të bëhet një lëvizje në nivel zv/ministrash. Xhafaj tashmë është emëruar zëvendësministër i Infrastrukturës dhe Energjisë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Vendimi

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment