Showbiz

“Zoti të na i bëjë mbarë”, Kejdi Mehmetaj flet për bashkëjetesën me zyrtarin e ministrisë: Do arredoj…

Kjedi Mehmetaj flet për planet për bashkëjetesë.
Featured image of article: “Zoti të na i bëjë mbarë”, Kejdi Mehmetaj flet për bashkëjetesën me zyrtarin e ministrisë: Do arredoj… Kejdi Mehmetaj dhe Arbër Kaci.

Tiranë- Kejdi Mehmetaj, ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, na ka treguar së fundmi detaje nga jeta e saj personale.

Në emisionin  “Pop Culture”, Kejdi la të kuptohej se po mendon tashmë të bashkëjetojë me partnerin e saj, Arbër Kacin.

“Duhet të jemi kurajozë në planet që marrim. Ne jemi në planifikim e sipër, kështu që, Zoti të na i bëjë mbarë. Do ta arredoj shtëpinë, do jem unë njeriu që do e rregulloj kur të bashkëjetoj, sepse kam qenë në pikturë e vogël, më pëlqejnë ngjyrat dhe të luaj me to. Por, të shpresoj që edhe do e mirëmbaj”, tregoi ai. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tashmë partneri i saj Arbër Kaçi është punonjës në  Ministrinë e Drejtësisë, si këshilltar. Ata janë njohur të dy në LSI dhe mesa duket do të nisin shumë shpejt bashkëjetesën.

J.V/Dosja.al

Shto Koment