Showbiz

Zonjat e njohura të filmit ‘Dy gisht mjaltë’ i kthehen ‘keq’ Jonida Vokshit, ja përse

Jonida Vokshi ka pranuar se do të shkëmbejë puthje me bashkëshortin në sy të prindërve të tij, por zonjat e njohura nuk e kanë mirëpritur këtë.
Featured image of article: Zonjat e njohura të filmit ‘Dy gisht mjaltë’ i kthehen ‘keq’ Jonida Vokshit, ja përse Aktorja, Jonida Vokshi.

TIRANË– Aktorja dhe moderatorja bukuroshe e skenës shqiptare, Jonida Vokshi u shfaq në “Xing me Ermalin” me një lajm shumë të bukur. Së shpejti aktorja do të kurorëzojë dashurinë e saj me producentin kosovar, Besniki Krapi (Lexo këtu).

Në një lojë të realizuar nga stafi i emisionit, Jonida u vëndos përballë një jurie ku merrnin pjesë tre zonja të publikut që kanë aktruar një pjesë të vogël, të njohur nga filmi “Dy gisht mjaltë”. Ata kanë marrë pjesë në film në pjesën ku vleresonin Elvana Gjatën si nuse për shtëpi. Pyetjet pikante, drejtuar aktores ishin më së shumti për marrëdhënien vjehërr-nuse.

Zonjat e filmit ‘Dy gisht mjaltë’ dhe Jonida Vokshi.

Ermal Mamaqi pyeti Jonida Vokshit nëse do ta puthte bashkëshortin në sy të vjehrrës dhe vjehrrit, por përgjigja e aktores nuk i pëlqeu aspak zonjave të caktuara si juri, për të vlerësuar përgjigjen.

Jonida Vokshi: Do e puth burrin sepse puthja tregon dashuri, dhe normalisht ku ka dashuri ka lumturi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një nga zonjat e jurisë: Është dhoma për çiftet.

Ata e kanë votuar Jonidën me pak pikë, duke mos qenë dakord me përgjigjen e saj. Megjithatë e gjithë situata ishte edhe me pak humor brenda, pavarësisht se brezi i zonjave në fjalë nuk përputhen me idetë e brezit të sotëm dhe këtë e treguan qartë.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment