Showbiz

‘Zogu ma i mirë’/ Niko Komani tregon prapaskenat e këngës “Fenix”: Tuna ra në pishinë, u pre skena!

Duke u ndalur tek realizimi i videoklipit të Tunës që u kthye në hitin e 2013-ës, Niko Komani zbuloi disa nga prapaskenat në sheshin e xhirimit.
Featured image of article: ‘Zogu ma i mirë’/ Niko Komani tregon prapaskenat e këngës “Fenix”: Tuna ra në pishinë, u pre skena! Niko Komani dhe Tuna

Niko Komani i cili fshihet pas imazheve të kurara të personazheve shqiptarë ka qenë i ftuar në emisioni Vizioni i Pasdites në Vizion Plus.

Duke u ndalur tek realizimi i videoklipit të Tunës që u kthye në hitin e 2013-ës, Niko Komani zbuloi disa nga prapaskenat në sheshin e xhirimit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ka dalë dhe ka dalë super hit, zogu. E gjithë atmosfera ka qenë e elektrizuar jo personalisht. Unë kam qenë me Tunën mundohesha ta qetësoja. Ka qenë gjithë atmosfera e elektrizuar dhe ai u bë hit. Janë prerë skena sepse Tuna ra në pishinë, skena që u prishen dhe menduam që nuk do dilnin kurrë, dhe aq skena sa mbajtën ajo u bë hit,” -ka përfunduar Niko.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment