Aktualitet

Zjarri në Priskë/ 60 efektivë të Forcës Tokësore dhe Komandës Mbështetëse i bashkohen zjarrëfikësve për të shuar zjarrin 

Sipas informacioneve zjarri eshte i shpërndarë në vatra të vogla në një terren me shkurre jo shume të larta. Sipas zjarrëfikëse për shkak të zjarrit nuk ka rrëzik për banesat apo njerëzit afër zonës.
Featured image of article: Zjarri në Priskë/ 60 efektivë të Forcës Tokësore dhe Komandës Mbështetëse i bashkohen zjarrëfikësve për të shuar zjarrin 

TIRANË- Ditën e sotme 60 efektivë të Forcës Tokësore dhe Komandës Mbështetëse i janë bashkuar mëngjesin e sotëm efektivëve të zjarrfikësve për shuarjen e zjarrit në Priskë.

Sipas informacioneve zjarri eshte i shpërndarë në vatra të vogla në një terren me shkurre jo shume të larta. Sipas zjarrëfikëse për shkak të zjarrit nuk ka rrëzik për banesat apo njerëzit afër zonës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mbrëmjen e ditës së djeshme në kodrat e Priskës është aktivizuar një vatër zjarri. Në pamje që siguroi Dosja.al, zjarri u shpërnda në kodër.

(A.K.dosja.al)

Shto Koment