Aktualitet

Zjarr në Picrrage të Fushë Krujës, rrezikohen banesat dhe një stallë bagëtish, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme

Zjarrfikësja e Niklës dhe Fushë Krujës ka mbërritur në vendngjarje për të shuar flakët.
Featured image of article: Zjarr në Picrrage të Fushë Krujës, rrezikohen banesat dhe një stallë bagëtish, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme Foto ilustruese

FUSHË KRUJË– Një vatër zjarri është aktivizuar në fshatin Picrrage të Fushë Krujës. Zjarri rrezikon disa banesa dhe një stallë bagëtish.

Zjarrfikësja e Niklës dhe Fushë Krujës ka mbërritur në vendngjarje për të shuar flakët. Dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m.dosja.al)

Shto Koment