Aktualitet

Merr flakë pema e vitit të ri, bie zjarr në katin e 6-të të një pallati, në afërsi të ish fabrikës së bukës në Durrës

Një ndërtesë në Durrës është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm.
Featured image of article: Merr flakë pema e vitit të ri, bie zjarr në katin e 6-të të një pallati, në afërsi të ish fabrikës së bukës në Durrës Zjarr ne pallat
Përditësuar:

DURRËS–Një pallat është përfshirë nga flakët e zjarrit mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të ish-fabrikës së bukës në Durrës.

Bëhet e ditur se nga flakët është përfshirë një apartament në katin e 6-të kjo për shkak të pemës së vitit të ri e cila u dogj dhe flaka depërtoi në të gjithë banesën.

Zjarrëfikësja ka shkuar në vendngjarje për të shuar flakët.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Pamje nga pallati

Nga zjarri fatmirësisht nuk raportohet për viktima.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment