Showbiz

Zhvishet në mes të rrugës, Olsi Bylyku heq pantallonat, por shokët e lenë në baltë (VIDEO)

Olsy Bylyku ka menduar të sjellë një video gazmore ku shfaqet vetëm me të brenshme.
Featured image of article: Zhvishet në mes të rrugës, Olsi Bylyku heq pantallonat, por shokët e lenë në baltë (VIDEO) Aktori i humorit, Olsi Bylyku.

TIRANË– Aktori i humorit është shfaqur si asnjëherë tjetër. Duke hequr pantallonat në mes të rrugës, Olsi Bylyku ka dalë vetëm me të brendshme. Por, jo vetëm kaq!

Teksa po linte pantallonat në makinën e shokut, duket se ai e ka lënë në baltë dhe është larguar me shpëjtësi duke e detyruar aktorin të vraponte ‘i zhveshur’.

Me sa duket e gjitha ishte pjesë e videove humoristike që Olsi Bylyku realizon herë pas here në përditshmëri.

“Mirë që nuk më shtiu na njoni për laraskë,”- shkruan aktori i humorit në videon e postuar në rrjete sociale.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

Mir qe nuk me shtiu na njoni per larask…

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1) on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment