BotaShowbiz

“Zhvati” multi-milionerin e Philipp Plein për të bërë shopping, polakes Justyna Gradek nuk i intereson e kaluara, “përvëlon” ndjekësit me fotot e saj nga karantina

FOTO
Po pavarësisht kësaj modelja seksi vazhdon jetën e saj normale dhe shijon famën që ka marrë në rrjetin e saj të ‘Instagramit”.
Featured image of article: “Zhvati” multi-milionerin e Philipp Plein për të bërë shopping, polakes Justyna Gradek nuk i intereson e kaluara, “përvëlon” ndjekësit me fotot e saj nga karantina Justyna Gradek
Përditësuar:

INDI-Justyna Gradek, e cila ka pasur lidhje me multi-milionerin Philipp Plein, i mori këtij të fundit  30 mijë Euro kur ishin vigjiljet e Krishtlindjes në 2018-ën vetëm për të bërë shopping. Mirëpo ky i fundit më pas e ka paditur.

Po pavarësisht kësaj modelja seksi vazhdon jetën e saj normale dhe shijon famën që ka marrë në rrjetin e saj të ‘Instagramit”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo është e martuar me nje boksier dhe duket sikur nuk e vret mendjen se çfarë ka ndodhur në të kaluarën. Përkundrazi së fundmi, ajo ka postuar foto të nxehta nga karantina ku duket mjaft mahnitëse dhe super seksi me format bombastike.

(A.K.Dosja.al)

Shto Koment