Politike

‘Zgjedhorja’, Lefter Maliqi sulmon ndërkombëtarët: Nuk mbrojnë interesat e popullit shqiptar

VIDEO
Maliqi u shpreh se diplomatët e huaj nuk po mbrojnë interesat e popullit shqiptar.
Featured image of article: ‘Zgjedhorja’, Lefter Maliqi sulmon ndërkombëtarët: Nuk mbrojnë interesat e popullit shqiptar Lefter Maliqi, deputet

TIRANË- Deputeti Lefter Maliqi, ka reaguar sot për Reformën Zgjedhore dhe ka sulmuar ndërkombëtarët. Në fjalën e tij në Kuvend, Maliqi u shpreh se diplomatët e huaj nuk po mbrojnë interesat e popullit shqiptar.


I bëj thirrje popullit, mos hapni dyert kur t’ju vijnë policët pa numër identifikimi. Një ditë do të përgjigjeni për këtë. Mos kujtoni se do të keni mbështetje. Edhe këtë reformë në drejtësi që kapët dhe shkatërruat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk po vendoset drejtësi. Edhe reformën zgjedhore po e shikojmë si po bëhet. Ndërkombëtarët nuk kanë ndërmend të mbrojnë interesat e popullit shqiptar“, u shpreh Maliqi.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment