Zgjedhje

Berat Dibër Durrës Elbasan Fier Gjirokastër Korçë Kukës Lezhë Shkoder Tiranë Vlorë
Zgjedhjet Parlamentare 2021
  • LSI
  • PD-AN
  • PS
Republika e Shqipërisë
1,750,232
48.2%
Totali i votave ne Republiken e Shqiperise
1,480,557
84.6%
Totali i votave te numeruara

Lista e plotë e Partive

Partia Vota Perqindja e votave
PS 736225
49.73%
PD-AN 597327
40.34%
LSI 103493
6.99%
PSD 16287
1.1%
NTH 7711
0.52%
BD 6320
0.43%
LN 3685
0.25%
PLDSH 3069
0.21%
LRE 2354
0.16%
ADR 1878
0.13%
PBK 1170
0.08%
ABEOK 1038
0.07%

Lista e plotë e Deputetëve

Emri Partia Qyteti Vota
8. Taulant Kasem Balla PS Elbasan 21604
23. Fatmir Sezai Xhafaj PS Tiranë 16738
1. Lulzim Xhelal Basha PD-AN Tiranë 16186
8. Edi Kristaq Rama PS Durrës 15871
30. Ornaldo Aqif Rakipi PS Tiranë 15697
1. Erion Mirdosh Braçe PS Fier 15622
10. Belinda Çlirim Balluku PS Tiranë 15361
6. Agron Siri Shehaj PD-AN Tiranë 13852
12. Etjen Vullnet Xhafaj PS Tiranë 12782
5. Blendi Pellumb Klosi PS Berat 12339
3. Bledar Triumf Çuçi PS Gjirokastër 11932
10. Belind Zamir Këlliçi PD-AN Tiranë 11581
5. Saimir Shpend Hasalla PS Elbasan 11518
6. Niko Aleks Peleshi PS Korçë 11479
8. Edi Kristaq Rama PS Vlorë 11412
5. Arben Nevruz Ahmetaj PS Tiranë 11287
7. Luçiano Dhimitër Boçi PD-AN Elbasan 10930
10. Gramoz Kaso Ruçi PS Fier 10292
7. Lefter Haki Koka PS Durrës 9609
3. Ervin Bujar Salianji PD PD-AN Korçë 9428
4. Kastriot Pren Piroli PD-AN Lezhë 9374
2. Aurora Mara PS Dibër 9367
7. Agron Faslli Kapllanaj PD-AN Fier 9274
1. Flamur Lutfi Hoxha PD-AN Kukës 9159
4. Ogerta Dhionis Manastirliu PS Tiranë 9113
19. Pandeli Sotir Majko PS Tiranë 8780
17. Alqi Edmond Bllako PS Tiranë 8752
8. Grida Agim Duma PD-AN Tiranë 8691
14. Xhemal Myslym Qefalia PS Tiranë 8253
9. Elisa Aleksander Spiropali PS Tiranë 8062
1.Tom Doshi PSD Shkodër 7886
6. Rrahman Rexhep Rraja PS Durrës 7759
4. Dashnor Riza Sula PD-AN Elbasan 7523
9. Shpëtim Hysni Idrizi PD-AN Tiranë 7440
5. Seladin Fuat Jakupllari PD PD-AN Korçë 7425
4. Bledjon Tomor Nallbati PD PD-AN Korçë 7415
2. Paulin Nikollë Sterkaj PS Shkodër 7335
7. Etilda Dalip Gjonaj PS Tiranë 7268
2. Eduard Ndue Ndreca PS Lezhë 7250
7. Bardh Ali Spahia PD PD-AN Shkodër 7219
7. Igli Latif Cara PD-AN Durrës 6952
14. Flamur Dalif Noka PD-AN Tiranë 6875
7. Luan Xhemal Duzha PS Elbasan 6813
5. Sali Ramë Berisha PD-AN Tiranë 6766
1. Helidon Skënder Bushati PD PD-AN Shkodër 6743
6. Ulsi Qerim Manja PS Tiranë 6633
3. Jurgis Shefqet Çyrbja PS Durrës 6583
7. Fatmir Ali Mediu PD-AN Tiranë 6565
4. Anila Spiro Denaj PS Vlorë 6428
2. Bardhyl Myrteza Kollçaku PS Berat 6370
3. Ilirian Anesti Pendavinji PS Korçë 6236
3. Benet Bahri Beci PS Shkodër 6131
9. Manjola Ramiz Luku PD-AN Durrës 6108
5. Ferdinant Mynyr Xhaferaj PD-AN Durrës 6080
7. Damian Lekë Gjiknuri PS Vlorë 6009
32. Petrit Dine Doda PD-AN Tiranë 5987
5. Zef Kin Hila PD PD-AN Shkodër 5975
1. Edmond Shyqyri Spaho PD PD-AN Korçë 5938
2. Jorida Hasan Tabaku PD-AN Tiranë 5936
8. Bledi Dhimitraq Çomo PS Korçë 5788
3. Vullnet Ruzhdi Sinaj PS Vlorë 5759
1. Hatixhe Kamber Konomi PS Berat 5622
11. Toni Jorgaq Gogu PS Tiranë 5620
18. Orjela Luftar Nebijaj PD-AN Tiranë 5599
21. Mimi Pjetër Kodheli PS Tiranë 5597
6. Andia Sulejman Ulliri PD-AN Durrës 5595
7. Andrea Nesti Mano PD PD-AN Korçë 5469
2. Blerina Guri Gjylameti PS Korçë 5447
1. Luljeta Vasil Bozo PS Tiranë 5435
13. Dashamir Hamid Shehi PD-AN Tiranë 5426
3. Lindita Izet Buxheli PS Fier 5390
3. Besion Gëzim Ajazi PS Elbasan 5374
1. Gerta Shyqyri Duraku PS Kukës 5368
1. Mark Pjetër Marku PD-AN Lezhë 5321
1. Xhelal Rrahman Mziu PD-AN Dibër 5321
4. Luan Ramadan Baçi PD-AN Fier 5315
2. Isuf Zenel Celaj PD-AN Kukës 5257
1. Bujar Farudin Leskaj PD-AN Vlorë 5254
1. Enkelejd Lutfi Alibeaj PD-AN Fier 5225
35. Asllan Shaban Dogjani PD-AN Tiranë 5182
11. Arian Nasibi Japupllari PS Korçë 5164
3. Dionis Xhelil Imeraj PS Dibër 5154
1. Lindita Llesh Nikolla PS Lezhë 5145
4. Edmond Xheladin Isaku PD-AN Dibër 5098
2. Kreshnik Shaban Çollaku PD-AN Dibër 5093
17. Ivi Spiro Kaso PD-AN Tiranë 5087
1. Tomor Fejzi Alizoti PD-AN Berat 5054
4. Gentian Mirash Malotaj PS Lezhë 5052
4. Ilir Osman Topi PS Korçë 5046
3. Lefter Lush Gështenja PD-AN Elbasan 5020
22. Dallëndyshe Agim Bici PS Tiranë 4977
3. Saimir Sadik Korreshi PD-AN Fier 4887
5. Olta Anxhelo Xhaçka PS Korçë 4795
3. Ramadan Rexhep Likaj PD PD-AN Shkodër 4778
2. Agron Enver Duka PD-AN Durrës 4731
4. Nasip Qani Naço PS Berat 4667
4. Melaim Zyber Damzi PS Dibër 4609
18. Eduard Pajtim Shalsi PS Tiranë 4601
5. Niko Foto Kuri PS Vlorë 4409
1. Evis Kolë Kushi PS Elbasan 4377
3. Fadil Ramo Nasufi PS Berat 4375
5. Luan Qamil Haka PD-AN Dibër 4374
7. Bujar Avdulla Çela PS Fier 4319
6. Antoneta Nasi Dhima PS Fier 4268
2. Kasëm Bajram Mahmutaj PD-AN Berat 4267
12. Shkelqim Shefqet Bullari PS Elbasan 4243
1. Edi Antonin Paloka PD-AN Durrës 4212
8. Qani Rexhep Xhafa PD-AN Elbasan 4190
2. Laert Seit Duraj PS Gjirokastër 4129
2. Agron Nikoll Gjekmarkaj PD-AN Lezhë 4067
4. Dasantila Mensur Tahiraj PS Elbasan 4062
20. Plarent Pjetër Ndreca PS Tiranë 4008
1. Gazment Durim Bardhi PD-AN Elbasan 3999
4. Ilir Hamit Beqaj PS Shkodër 3920
8. Rezeart Xhelal Tusha PD-AN Durrës 3875
6. Ilda Thoma Dhori PD-AN Fier 3858
6. Lodovik Stak Hasani PR PD-AN Shkodër 3810
8. Arben Servet Pellumbi PS Tiranë 3774
4. Oerd Eqrem Bylykbashi PD-AN Durrës 3756
1. Milva Vilson Ekonomi PS Durrës 3739
5. Eugen Skënder Isaj PD-AN Elbasan 3696
6. Ilir Sherif Metaj PS Vlorë 3683
9. Izmira Niazi Rusi(Ulqinaku) PD PD-AN Shkodër 3683
2. Petrit Nuredin Malaj PS Kukës 3666
3. Shyrete Sadik Koka PD-AN Kukës 3622
4. Bujar Nuri Hoxhaj PD-AN Berat 3560
5. Ilir Muhamed Ndraxhi PS Durrës 3556
3. Fation Sulo Veizaj PD-AN Vlorë 3551
9. Albana Xhevat Hana PS Elbasan 3545
2. Ina Kadri Zhupa PD-AN Vlorë 3511
12. Mirela Llambro Pitushi PS Fier 3508
12. Mirela Llambro Pitushi PS Fier 3508
17. Adela Vladimir Hysenaj PS Fier 3475
8. Eduart Shyqyri Sharka P.A.A PD-AN Fier 3459
5.Përparim Spahiu LSI Tiranë 3420
1. Tritan Masar Shehu PD-AN Gjirokastër 3364
1. Lavdrim Mersin Krrashi PS Dibër 3317
15. Orjola Hysni Pampuri PD-AN Tiranë 3301
5. Gëzim Nuri Ademaj PDIU PD-AN Vlorë 3274
2. Petro Vasil Koçi PS Fier 3233
3. Shpresa Ndue Marnoj PS Lezhë 3171
3. Merita Gëzim Bakiu PD-AN Durrës 3159
32. Eljo Kastriot Hysko PS Tiranë 3125
1. Enslemvera Vehbi Zake PS Korçë 3080
3. Ervin Alfred Bushati PS Tiranë 2990
16. Klotilda Fatmir Bushka PS Tiranë 2973
4. Albana Sadik Vokshi PD-AN Tiranë 2928
1. Pranvera Neki Resulaj PS Vlorë 2919
3. Dhurata Bajram Tyli (Çupi) PD-AN Dibër 2870
19. Gent Hysen Strazimiri PD-AN Tiranë 2853
13. Denis Mehmet Deliu PS Durrës 2848
11. Fadil Petref Merzheku PD-AN Elbasan 2845
8. Alfred Përparim Gega PD PD-AN Korçë 2829
1. Elona Adil Guri LSI Durrës 2827
4. Greta Zef Bardeli PD PD-AN Shkodër 2753
9. Elda Artan Hoti PR PD-AN Lezhë 2733
4. Klodiana Fatmir Spahiu PS Durrës 2731
5. Baftjar Mehmet Zeqaj PS Fier 2726
33. Korab Qamil Lita PD-AN Tiranë 2715
1. Edona Xhavid Bilali PS Shkodër 2711
1. Agron Elez Çela LSI Shkodër 2656
4. Klodiana Fatmir Spahiu PS Durrës 2611
6. Florenc Fatmir Spaho PS Elbasan 2604
2. Anduel Durmish Tahiraj PS Vlorë 2542
2. Klevis Harilla Xhoxhi PS Elbasan 2531
1. Mirela Mentar Kumbaro (Furxhi) PS Gjirokastër 2528
35. Halit Xhezar Valteri PS Tiranë 2509
5. Nustret Sulejman Abdulla PDIU PD-AN Fier 2506
12. Arkend Bashkim Balla PS Durrës 2463
2. Blenard Muharrem Nonaj LSI Berat 2462
1. Viktor Mark Tushaj LSI Lezhë 2460
18. Jakup Haqif Beqiri PD-AN Fier 2453
2. Monika Kryemadhi LSI Tiranë 2446
2. Roland Hysen Bejko PD PD-AN Gjirokastër 2430
8. Ismet Syqyri Beqiraj PS Fier 2391
22. Sali Selim Shehu PD-AN Tiranë 2377
12. Mesila Fatmir Doda PD-AN Tiranë 2357
3. Alfred Gjovalin Rushaj PD-AN Tiranë 2334
3. Lindita Ilir Metaliaj PR PD-AN Lezhë 2328
6. Marjeta Bardhyl Halili PD PD-AN Korçë 2323
13. Ermonela Koço Valikaj PS Tiranë 2310
7. Ardit Qamil Benja PD-AN Berat 2272
9. Tatiana Nuredin Piro PS Fier 2270
1. Vangjel Llambi Tavo LSI Gjirokastër 2237
15. Erjon Shërbet Meka PS Durrës 2228
25. Arben Zyhdi Tafaj PD-AN Tiranë 2224
14. Erzen Agim Laçi PD-AN Durrës 2222
6. Zheni Stefan Hava PD-AN Elbasan 2221
Boiken Abazi Pa parti Tiranë 2183
2. Alban Viktor Xhelili PS Durrës 2148
16. Aldo Tonin Bumçi PD-AN Tiranë 2136
13. Ledio Tahir Kastrati PD-AN Fier 2135
13. Selman Mustafa Tema PD-AN Durrës 2120
7. Jolio Kastriot Dine PD-AN Vlorë 2117
3. Halim Ismail Dauti PS Kukës 2059
3. Entela Ali Shehaj PD PD-AN Gjirokastër 2058
18. Nimet Aqif Musaj PS Fier 2058
1. Endrit Vullnetar Braimllari LSI Korçë 2045
24. Ylli Vesel Shehu PS Tiranë 2039
9. Ana Vladimir Dhamo PS Durrës 2031
34. Lediana Hajredin Fratari PD-AN Tiranë 2000
6. Irini Arif Shehu PD-AN Dibër 1986
2. Gentian Roland Çala LSI Korçë 1978
9. Lumturi Mehmet Hasa PD-AN Elbasan 1935
11. Arben Zef Gjuraj PD PD-AN Shkodër 1931
14. Dilaver Idai Kamberaj PD-AN Fier 1916
17. Elizabeta Agim Rredhi PD PD-AN Fier 1916
16. Edmond Vezir Çepele PD PD-AN Fier 1909
9. Luljeta Kadri Sejko PD-AN Fier 1903
10. Aldo Rrok Gega PD PD-AN Shkodër 1832
2. Edmond Kol Ndou LSI Shkodër 1809
2. Flutura Abdurrahman Açka PD-AN Elbasan 1793
1. Monika Ramazan Kryemadhi LSI Fier 1771
26. Gentjan Fiqiri Muca PD-AN Tiranë 1770
9. Teuta Barjam Ramaj PS Vlorë 1738
12. Laura Viron Ferati PS Vlorë 1738
15. Fidel Bahri Ylli PS Tiranë 1724
5. Myzafer Servet Elezi PD PD-AN Gjirokastër 1717
10. Enver Mersin Roshi PS Elbasan 1698
15. Silva Bujar Hasaj FRD PD-AN Fier 1694
Mirela Fatmir Dragoni(Tabaku) PD-AN Tiranë 1686
36. Et\'hem Zyber Aga PD-AN Tiranë 1686
16. Ergest Pëllumb Krakulli PS Fier 1673
8. Salvador Pretash Kaçaj PD-AN Lezhë 1654
10. Durim Ali Çerkezi PD-AN Elbasan 1651
7.Floida Kërpaçi LSI Tiranë 1644
2. Sorina Vangjush Koti PD PD-AN Korçë 1622
9. Nadire Fevri Meçorapaj PD-AN Vlorë 1608
10. Vangjel Thoma Anagnosti PBDNJ PD-AN Vlorë 1600
2. Ertila Gjet Nikolli LSI Lezhë 1592
2. Najada Fatosh Çomo PS Tiranë 1583
1. Hajri Tahir Laçi LSI Dibër 1582
5. Spartak Femi Koltraka PS Dibër 1544
13. Arbër Behar Arapi PS Fier 1526
15. Eriola Ushtar Hoxha PS Fier 1526
5. Frrok Gjin Gjini PS Shkodër 1521
25.Vojo Bregu LSI Tiranë 1517
23. Dorjan Xhezair Teliti PD-AN Tiranë 1502
14. Ardian Xhevahir Zeneli PD-AN Elbasan 1490
29. Klodeta Shuaip Dibra PS Tiranë 1489
4. Arbi Dashamir Agalliu PD-AN Vlorë 1484
1. Ardit Petrit Çela LSI Berat 1479
10. Florian Kujtim Tahiri PD-AN Durrës 1475
27. Edmond Abaz Rrushi PS Tiranë 1468
4. Klajda Gjosha LSI Tiranë 1445
1. Tom Gjek Doshi PSD Tiranë 1409
33. Vahid Fadil Shaba PS Tiranë 1407
2. Emilja Pjerin Koliqi PD PD-AN Shkodër 1364
29. Anduena Qemal Qefalia PD-AN Tiranë 1343
12. Vasil Kërstin Sterjovski PS Korçë 1332
10. Ervis Vasil Moçka PS Vlorë 1329
6. Adrian Medin Alushi LSI Fier 1327
25. Alfred Albert Muharemi PS Tiranë 1319
5. Zef Gjergj Gjoka PD-AN Lezhë 1310
Eralda Jani Bano(Tase)PR PD-AN Fier 1295
7. Edlira Perparim Bode PS Korçë 1284
5.Serdar Hoxha PSD Shkodër 1279
2. Altin Bardhyl Toska LSI Elbasan 1261
10. Dhora Thanas Shkembi PS Korçë 1258
2. Bahri Fehmi Shaqiri LSI Durrës 1238
3. Aferdita Stiliano PD-AN Berat 1212
11. Robert Thoma Bitri PS Fier 1195
6.Edmond Haxhinasto LSI Tiranë 1192
6. Nada Spiro Daullja PD-AN Vlorë 1174
3. Dhimitraq Andon Lapa LSI Vlorë 1173
36. Tahir Abdulla Muhedini PS Tiranë 1141
14. Endri Muin Pepa PS Elbasan 1138
12. Gladiola Ismail Çala PD-AN Elbasan 1126
9 .Soela Arian Myrtollari PD PD-AN Korçë 1126
31. Bora Kastriot Muzhaqi PS Tiranë 1069
12. Helga Ferdinand Sallaku PD PD-AN Shkodër 1069
1. Erisa Xhixho LSI Tiranë 1066
7. Gjovalin Kol Laska PD-AN Lezhë 1044
12. Blerina Niazi Reçi PD-AN Durrës 1035
28. Spartak Ibrahim Braho PS Tiranë 1028
6. Roza Luigj Hilaj PD-AN Lezhë 993
6. Eueda Fatmir Molla PS Lezhë 989
6. Hysni Sabri Caca LSI Durrës 988
4. Petrit Leme Sinaj LSI Berat 970
11. Leonard Veli Beqiri PS Vlorë 966
2.Gledis çeliku PSD Shkodër 949
14. Klementina Kadri Meçi PS Durrës 948
15.Blerdi Liçaj LSI Tiranë 943
15. Kristaq Dhimiter Skenderi PS Elbasan 932
10.Silva Caka LSI Tiranë 928
12. Alta Abdul Haluci PD-AN Vlorë 925
4. Shemsi Selim Prençi LSI Durrës 924
5. Benard Pal Palaj PS Lezhë 923
36.Brisida Shehaj LSI Tiranë 918
2. Bledi Riza Gurra LSI Dibër 900
4. Dikens Gjolek Bushaj LSI Vlorë 896
6. Joana Spiro Qirollari PD PD-AN Gjirokastër 889
9. Ermira Markush Arizi(Bullari) PD-AN Berat 853
9.Klevi Pojana LSI Tiranë 845
4. Albert Abedin Malaj LSI Gjirokastër 845
6. Sara Leonard Satka PS Berat 841
5. Kosta Thoma Garo PS Gjirokastër 833
5. Ded Mark Ndreca LSI Lezhë 821
11. Shpëtim Avni Axhani PLL PD-AN Fier 812
12. Alketa Nëntor Lugaj PD-AN Fier 812
2. Grisejda Myslym Myslimi LSI Vlorë 802
12. Kabir Sait Fishta PS Shkodër 799
10. Ferdinant Nazmi Çobo PR PD-AN Fier 794
8. Julian Hetem Zoto PD-AN Vlorë 793
11. Vangjel Jorgji Dule PD-AN Tiranë 775
1. Monika Ramazan Kryemadhi LSI Elbasan 773
11.Besnik Jakaj LSI Tiranë 772
12.Aldi Fusha LSI Tiranë 772
10. Artan Nazmi Bitri PS Durrës 767
18.Esmeralda Demiraj LSI Tiranë 752
3.Meri Markiçi PSD Shkodër 749
11. Alda Ded Mema PS Shkodër 744
6. Lela Selami Bera PS Shkodër 720
11. Etnor Qamil Krakulli LSI Fier 713
2. Kejdi Fatmir Mehmetaj LSI Fier 712
4. Arben Llambri Çuko LSI Fier 712
13. Marsida Sadush Hyseni PS Elbasan 692
3. Klajdi Arben Bogdanaj LSI Fier 692
9. Besa Gezim Spaho PS Korçë 689
11. Agim Nazif Baçi PD-AN Durrës 685
8. Klajdi Selim Qama PS Berat 673
14.Faik Basha LSI Tiranë 661
1. Luan Mersin Rama LSI Vlorë 660
6. Melisa Festim Brojaj LSI Shkodër 659
3. Ermir Kujtim Gjinishi LSI Elbasan 640
7. Lefter Novrus Maliqi LSI Berat 635
8. Kristian Luigj Shkreli PS Shkodër 625
2. Gertjan Gëzim Deda PSD Tiranë 621
5. Sokol Petrit Skura LSI Elbasan 620
26. Romina Argjir Kuko PS Tiranë 612
6. Alketa Byniamin Mukavelati PD-AN Berat 608
11. Artur Rexhep Topi LSI Elbasan 592
11. Briseida Lavdi Gjoza PS Elbasan 583
9. Lina Nik Guri PS Lezhë 573
1.Julian Kujtim Kodra PSD Korçë 567
5. Ilir Faik Oboni LSI Berat 562
6. Adelajda Lek Gega LSI Lezhë 557
30. Ylber Shefki Valteri PD-AN Tiranë 556
15. Merita Shefki Dakovelli PD-AN Durrës 553
9. Rabushe Flamur Hoxha PS Berat 550
1. Ardian Qenan Kollozi BD Vlorë 543
15. Artur Ismail Baku LSI Durrës 539
6. Liri Muhamet Dëma LSI Vlorë 532
5. Albert Qemal Jaupi PSD Tiranë 528
24. Enkelejda Bujar Sallaku PD-AN Tiranë 523
6. Kjara Themistokli Adhami PS Gjirokastër 517
4. Artemis Kosta Malo PS Gjirokastër 516
12. Renato Luan Basholli LSI Fier 515
6. Anisa Bardhyl Xhika PS Dibër 504
11. Atird Nuri Hoxha PD-AN Vlorë 504
10. Luisida Resul Muho LSI Fier 497
10. Jona Gjergj Leqejza PS Shkodër 495
11. Keida Ramazan Bejaj PS Durrës 493
3. Petrit Preng Gjoni LSI Lezhë 487
5. Erald Shefit Alika LSI Gjirokastër 483
4. Petrika Thomaq Mele LSI Korçë 480
3. Esmeralda Petraq Qirko LSI Berat 473
6. Miranda Rexhep Rira LSI Elbasan 459
13.Eriona Bixha LSI Tiranë 457
8. Besart Sulejman Meta PSD Tiranë 452
7.Eduard Gjoka PSD Shkodër 452
6. Valbona Ditar Zekaj PSD Tiranë 445
7. Sariola Gjergj Janko LSI Fier 438
6. Ismeralda Miri Seidolli LSI Korçë 436
31. Taulanda Ali Jupi PD-AN Tiranë 434
5. Alma Luftar Malia LSI Fier 432
9. Irini Kostandin Goga PSD Tiranë 431
21. Çlirim Rrustem Gjata PD-AN Tiranë 430
13. Klodjan Nazmi Mema PSD Tiranë 427
12. Sejrije Aqif Nika PSD Tiranë 424
12. Anila Namik Hysenbegasi PD PD-AN Korçë 414
7. Erjola Llesh Ndoci PS Lezhë 402
23.Lemi Muçaj LSI Tiranë 399
10. Leons Selami Hasani LSI Korçë 395
4. Kleo Hekuran Murataj PSD Tiranë 389
4. Dila Preng Prenga LSI Lezhë 389
4. Vladimir Shaban Muka LSI Elbasan 380
3. Elton Xhaferr Ismaili LSI Gjirokastër 379
18. Besmir Perparim Gropa LSI Fier 376
1. Dashamir Mehmet Tahiri LN Vlorë 375
28. Artur Daut Roshi PD-AN Tiranë 367
11. Everton Bujar Shehu LSI Vlorë 367
34. Kledina Fatmir Skëndo PS Tiranë 364
7. Mimoza Dalip Trimi LSI Elbasan 354
8. Ergin Andon Çikopana LSI Korçë 349
16. Dritan Bektash Arapi PSD Tiranë 349
3. Petrit Vasili LSI Tiranë 345
1.Myslim Nazif Murrizi PLDSH Fier 343
7. Avni Ahmet Spaholli LSI Korçë 341
Iljaz Shehu Pa parti Lezhë 335
8. Denis Pavlo Saatçiu PD-AN Berat 332
14. Sokol Haxhi Krasniqi PS Fier 325
4. Arsen Tare Belaj BD Vlorë 322
13. Anila Hysen Bishqemi PD-AN Elbasan 311
7. Pal Prek Peraj PS Shkodër 310
22.Etion Joka LSI Tiranë 308
1.Andi Asip Demo NTH Fier 305
15. Maringlen Ardjan Shehaj LSI Fier 302
8.Fabio Martini PSD Shkodër 298
5. Borbardha Imer Kaci LSI Dibër 296
5. Pellumb Meston Nako PD-AN Berat 295
17.Viron Bezhani LSI Tiranë 295
6.Amela Zaganjori PSD Shkodër 292
4. Koço Spiro Barka PD PD-AN Gjirokastër 287
29.Denis Hidri LSI Tiranë 279
4.Bilbil Dervishi PSD Shkodër 278
1. Jozefina Filip Topalli LN Shkodër 275
16.Petrit Bara LSI Tiranë 274
3. Luljeta Femi Skura LSI Dibër 273
1.Klajdi Petrika Pllaha NTH Korçë 273
24.Melisa Cahani LSI Tiranë 273
8.Nora Malaj LSI Tiranë 271
7. Jurgen Dhimiter Pushi PS Berat 271
8. Juard Adrian Myftaraj LSI Fier 269
10. Erion Skënder Haruni PR PD-AN Korçë 266
4. Ilir Sabri Hyseni LSI Shkodër 260
12. Pandi Taqo Jani LSI Korçë 259
12. Ilir Vilson Hysi LSI Vlorë 258
9. Kristian Thimi Kina LSI Fier 255
11. Andrea Kostandin Simaku PBDNJ PD-AN Korçë 254
13. Durim Muharem Hoçja LSI Durrës 250
6. Aurela Tafil Kalivaçi LSI Berat 247
4. Merita Idris Hoxha LSI Dibër 245
15. Mehdi Jakup Shehu PD-AN Elbasan 243
8. Entela Lutfi Shkurtaj LSI Vlorë 231
8. Nard Lazer Ndoka PD PD-AN Shkodër 228
35.Arben Rroko LSI Tiranë 227
2. Bledar Vasil Burgjia BD Vlorë 226
19.Arben Muçaj LSI Tiranë 225
20.Sokol Ponari LSI Tiranë 225
30.Iva çarçiu LSI Tiranë 224
7. Uarda Kujtim Celami PSD Tiranë 221
6. Altin Murat Koltraka LSI Dibër 221
6. Freskida Maksi Çako LSI Gjirokastër 219
14. Emiljano Nazmi Braka LSI Fier 215
3. Lindita Enver Reçi LSI Shkodër 215
7. Gjergji Kozma Mano LSI Vlorë 209
8. Gjon Pjeter Ndoci PS Lezhë 207
5. Thanas Çomo Poçi LSI Korçë 197
9. Diana Eqerem Muriqi PS Shkodër 190
3. Brunilda Kozma Paskali LSI Korçë 189
1.Oresja Edmond Baçe PSD Fier 188
4. Algerta Xhevdet Plakaxhiu NTH Elbasan 188
3.Shefqet Agron Hasanbashaj BD Fier 184
4. Bashkim Muhamet Fino PS Fier 182
7. Somela Fatmir Radohina LSI Shkodër 181
11. Marjeta Feim Biba LSI Korçë 171
8. Klaudia Halit Krasnika LSI Elbasan 171
7. Bujar Filo Dhima LSI Durrës 169
1. Denis Rifat Skura PSD Dibër 167
1. Namik Sali Jahaj PSD Vlorë 167
36. Flavia Fadil Nuraj PSD Tiranë 165
28.Ardian Hasalami LSI Tiranë 165
8. Rexhina Mëhill Leka LSI Durrës 163
21.Elona Dhima LSI Tiranë 163
5. Erlinda Myzafer Kavaja LSI Shkodër 156
9. Shkëlqim Hazis Tafa LSI Berat 155
10. Rigels Gëzim Bejko PSD Tiranë 154
1. Rigerta Kol Loku NTH Lezhë 149
2. Dorian Pal Pali NTH Lezhë 149
3. Enon Xhevdet Karapici LSI Durrës 149
Kreshnik Merxhani Pa parti Gjirokastër 148
7. Eduart Kol Bardhoku LSI Lezhë 148
1. Egriselda Fabjan Allushi NTH Durrës 148
20. Benard Tom Martini PSD Tiranë 139
27. Arjana Përparim Çela PD-AN Tiranë 139
12.Arjana Ishmi PSD Shkodër 139
35. Bosian Hajri Lamaj PSD Tiranë 138
1.Tonin Tom Uldedaj BD Shkodër 138
15. Emirjan Osman Mekshi LSI Elbasan 137
9. Ashim Hysen Tafilaku LSI Shkodër 131
2. Erdion Shpëtim Muho LN Vlorë 130
9. Anxhela Shuko Shenaj LSI Vlorë 129
32.Klodian Doka LSI Tiranë 128
2. Endrit Skënder Shabani NTH Durrës 127
3. Flora Ismail Manuka PSD Tiranë 125
9. Suela Teki Dinellari LSI Korçë 123
2. Hekuran Veliko Alia PSD Gjirokastër 123
1. Enriko Artur Kaçaj NTH Vlorë 121
1.Andi Petraq Përmeti BD Korçë 119
1. Rudina Azem Hajdari NTH Elbasan 118
16. Migena Novruz Idrizaj LSI Fier 117
12. Franko Bardhul Hakilja LSI Elbasan 116
11. Sinan Mustafa Shala PSD Tiranë 114
2. Myrvete Pajtim Asqeri LSI Gjirokastër 114
9. Emiljano Dedë Gjonaj LSI Lezhë 113
15. Ndrec Gjon Llusku PSD Tiranë 110
2.Leonard Nesim Olli BD Korçë 109
4. Klodiana Fatmir Spahiu PS Durrës 107
12. Jalldyz Nuri Kastrati LSI Shkodër 105
1. Gladiola Bahri Copa PSD Durrës 101
1.Myslim Nazif Murrizi PLDSH Korçë 100
2.Dritjola Kristaq Karadaku PLDSH Korçë 100
26.Agron Karaj LSI Tiranë 99
1. Ardian Luigj Nikulaj PSD Lezhë 97
31.Erald Kaja LSI Tiranë 97
1. Evald Filip Serreqi LN Elbasan 95
10. Sindi Gazmend Laloshi LSI Elbasan 93
12. Eraldo Faik Luku LSI Durrës 92
4.Urjolsa Urim Bardhi BD Korçë 91
2. Azem Aleksandër Haliti NTH Vlorë 90
1. Anduela Mihallaq Caca PSD Gjirokastër 89
13. Blerta Fatmir Progonati LSI Fier 88
29. Radion Elmaz Dhromi PSD Tiranë 86
14. Zoj Filip Ndou PSD Tiranë 85
17. Sotir Nasi Zarka LSI Fier 84
9. Dylber Qerim Dervishi LSI Elbasan 82
10. Ramazan Halil Topuzi LSI Durrës 80
25. Orges Asqeri Shehaj PSD Tiranë 77
5. Krenar Bardho Gjonzeneli LN Vlorë 75
1. Suri Ramiz Damz PLDSH Lezhë 75
3.Henrik Valter Hamollari PLDSH Korçë 74
27. Gazmend Mehmet Doda PSD Tiranë 73
5. Ferdinant Selam Aligjoni LSI Vlorë 72
1. Valbona Avdulla Sakollari BD Durrës 72
9. Gazmir Fiqiri Tahiri LSI Durrës 71
8. Arlind Arjan Kasëmi BD Vlorë 70
33. Fabjol Lulëzim Kurti PSD Tiranë 70
1. Rajmonda Ramis Dalipaj PSD Berat 69
23. Denis Rustem Preçi PSD Tiranë 68
2.Endrit Skënder Shaban NTH Korçë 67
1. Ridvan Bardhyl Mersinaj PBK Vlorë 66
1. Amel Zija Perviz NTH Shkodër 66
17. Adiola Ferit Canometi PSD Tiranë 65
26. Senera Skënder Hoxha PSD Tiranë 64
7.Boriana Artur Durmishi NTH Fier 64
1. Jozefina Filip Topalli LN Durrës 63
19. Evisa Besim Valteri PSD Tiranë 63
32. Mirlinda Esat Halili PSD Tiranë 63
11. Elvis Sulejman Metani LSI Shkodër 63
30. Elis Flamur Rakipaj PSD Tiranë 61
1. Jonid Robert Nano LRE Durrës 60
4.Jurgen Namik Çela PLDSH Fier 60
1.Denisa Shkëlqim Kele LRE Fier 56
11.Ersen Bala PSD Shkodër 55
10. Elmira Nevrus Zefi LSI Shkodër 54
2.Markeljano Miti Puka PSD Fier 54
5.Esin Nimet Lekiq BD Shkodër 54
6.Suelë Paulin Daka BD Shkodër 54
2. Bledar Ded Lleshi LRE Durrës 53
14. Saimir Misir Kumrija LSI Elbasan 53
1.Aleksandër Pandi Petre LN Korçë 52
11. Berinda Rifat Bulku LSI Durrës 52
1. Fatos Alush Idrizi PSD Elbasan 52
1. Marjana Rexhep Jaho NTH Berat 50
1. Raimond Qamil Dogjani PSD Kukës 49
5. Kontjana Vasil Kuçi LSI Durrës 48
27.Sara Kau LSI Tiranë 48
4.Sotiraq Jani Bega BD Fier 48
8. Elsidita Luan Selaj LSI Shkodër 47
12.Klevin Shpëtim Durraj PSD Fier 46
2.Marcela Sokrat Lala PLDSH Fier 46
13. Sindi Ilirjan Qafleshi LSI Elbasan 46
21. Fatjon Sulejman Deda PSD Tiranë 45
1.Andi Fitim Turhanaj ADR Fier 45
14. Danjela Shefqet Tema LSI Durrës 45
2. Albana Taip Çuro PSD Vlorë 45
34.Alert Zhurda LSI Tiranë 44
3. Nevila Zini Adhami PSD Gjirokastër 43
5. Marildo Ismail Hodaj BD Vlorë 42
8. Eneo Ylli Bektesh LRE Durrës 42
1. Naim Besim Xhaja PLDSH Durrës 42
1.Najada Skender Halilosmani(Selmani) LN Fier 39
33.Nikoleta Peti LSI Tiranë 39
9. Safije Adriatik Tabaku LN Elbasan 38
3. Ina Kurti Veizaj NTH Vlorë 38
7. Elvi Dragua Dragoj NTH Durrës 38
12. Ridjan Dedë Dedaj PSD Durrës 36
22. Lura Hiqmet Fida PSD Tiranë 35
2. Ermelinda Arben Dervishi LRE Elbasan 35
7.Brikena Sabri Zeneli BD Korçë 35
24. Danjel Sherif Garunja PSD Tiranë 34
1. Majlind Fuat Mejdani LRE Berat 34
1.Ejona Ali Mema LRE Korçë 34
5. Aida Adriatik Gjini NTH Elbasan 34
5. Nora Ndoj Deda LN Shkodër 34
5. Arsen Isa Lazri LRE Durrës 33
10. Klisi Kliton Haxhiraj BD Vlorë 33
2. Roel Robert Simaku BD Durrës 33
6. Anduela Mehmet Ismaili NTH Vlorë 33
7. Nertila Maksim Plaku NTH Elbasan 33
2. Gjergj Nikoll Piroli PSD Lezhë 32
2. Lora Ruzhdi Balliu PSD Dibër 32
11.Fernando Minir Xhekollar BD Korçë 32
2. Adela Muhamet Kryeziu LN Shkodër 32
1. Erion Gëzim Murataj BD Elbasan 31
12. Boran Hekuran Dogu PSD Vlorë 31
11. Edije Kalem Malja LN Elbasan 30
3. Gjon Gjete Ndoj LN Lezhë 30
10. Joana Anesti Ruçi LSI Vlorë 29
7.Ergison Dashamir Basholli LRE Korçë 29
1. Alban Reis Kokallaj LRE Vlorë 29
1. Jozefina Filip Topalli LN Lezhë 29
4. Rinaldo Jaho Malko NTH Vlorë 29
2.Najada Ardian Keka NTH Fier 29
9.Fatjon Alush Feka BD Korçë 29
12. Ardit Ymer Kullafi PSD Elbasan 28
6. Klearda Dilaver Rapushi BD Vlorë 28
7. Arjan Astrit Devollaj BD Vlorë 28
4. Rigels Petrit Mëhilli PSD Gjirokastër 28
8. Algreta Qemal Shabani LSI Lezhë 28
3.Denata Vangjel Toce BD Korçë 28
4. Majkeliano Albert Zotaj PSD Vlorë 28
6. Gjovalin Nik Kastrati LN Shkodër 28
3. Valbona Islam Domi PLDSH Durrës 27
3.Jurgen Rakip Salaj PLDSH Fier 27
1. Bleona Rustem Sadikllari PBK Durrës 27
2. Kozeta Sokol Hito PBK Durrës 27
Marjana Jaho BD Berat 27
2. Ledjona Adënantë Kërçova PBK Berat 26
4.Ervis Erion Lipi NTH Korçë 26
7.Ridvald Vladimir Dhimo NTH Korçë 26
6.Dorjana Milto Petro PSD Korçë 26
2. Endrit Skender Shabani NTH Shkodër 26
3. Valdet Rrapo Xhaferaj PSD Vlorë 26
31. Serxhia Pashuk Çupi PSD Tiranë 25
4. Agron Hasan Çalliku BD Durrës 25
1. Astrit Hiqmet Patozi BD Tiranë 25
6.Erida Erzen Zaçlli PLDSH Korçë 25
5.Eraldo Astrit Hatija NTH Fier 25
1.Valbona Refat Mezini BD Fier 25
1. Adriatik Bektash Alimadhi PBK Berat 24
28. Teuta Qaship Dupi PSD Tiranë 24
3.Majlinda Hekuran Gropa PSD Fier 24
2. Alketa Mete Hadëraj LRE Vlorë 24
7. Meri Sokol Gjikaj NTH Vlorë 24
4. Arian Sami Samarxhiu BD Elbasan 24
4. Melisa Ndoc Braci LN Shkodër 24
1. Stefan Shaban Strazimiri ADR Durrës 24
8.Grigor Arqile Palko BD Korçë 23
3. Marsel Ilir Rupi NTH Durrës 23
3. Blerina Vero Hizmo BD Vlorë 22
6. Eldio Tonin Preçi PSD Durrës 22
3.Gerti Ligor Dhima NTH Fier 22
1. Kristaq Vasil Begzo NTH Gjirokastër 21
1. Bleona Sander Simoni PBK Lezhë 21
12. Sintonela Veip Pashaj BD Vlorë 21
4.Sandri Pëllumb Bajraktari LRE Korçë 21
7. Rezarta Xhevdet Hoxha PSD Durrës 21
6. Ermilda Dashnor Gjini PSD Gjirokastër 21
8.Erjola Llambro Nastu NTH Korçë 21
1. Endri Fatmir Qahalliu PLDSH Berat 21
1. Ludjano Reshat Hysi ADR Gjirokastër 21
7. Ersid Daut Dobrovoda NTH Shkodër 21
1.Edmir Idriz Piroviq PLDSH Shkodër 21
1. Edison Ragip Hasanaj BD Kukës 20
1. Melsiana Bardhim Himalli PLDSH Vlorë 20
3. Lorenc Pandeli Shuka PSD Durrës 20
2. Elvira Gëzim Elezi LRE Fier 20
2. Alberando Ajet Kapaj PBK Vlorë 20
8. Sonila Hajdar Çela LRE Fier 20
3. Ilir Tahir Saliasi BD Durrës 20
2. Edmond Miltiadh Sinjari LN Berat 20
2. Matilda Fran Gjini LN Lezhë 20
4. Besmir Agim Taka LN Vlorë 20
4. Emanuel Ndue Gjoka PSD Lezhë 20
12. Genci Ruzhdi Sulejmani LN Vlorë 20
7.Nikolin Lulash Gjeloshi BD Shkodër 20
12.Mitjon Theodhor Sota NTH Fier 20
3. Visar Nadir Erkoçi LN Shkodër 20
2. Erion Haki Curra LN Elbasan 19
9. Stelina Myfit Tragaj BD Vlorë 19
4. Florian Përparim Kasa LRE Durrës 19
8. Florind Hysen Sala PSD Durrës 19
2. Orges Kujtim Hoti PLDSH Durrës 19
3. Gëzim Thoma Mëhilli LRE Vlorë 19
9.Amversa Nikoll Bardhaj BD Shkodër 19
6. Megi Astrit Tirana LN Durrës 18
5. Arqile Stavri Janku ABEOK Vlorë 18
4. Ergys Sabri Leba PLDSH Durrës 18
7.Griselda Gramoz Rushahaj PSD Fier 18
1. Ermal Jorgji Bendo ADR Vlorë 18
5. Besard Viktor Myrtaj NTH Vlorë 18
1. Erblin Dashnor Bulica LSI Kukës 18
7. Roland Ekrem Mimini BD Elbasan 18
4.Besjana Tafil Ramaj NTH Fier 18
8. Arjana Teki Hilgega(Demi) LN Vlorë 18
4. Ernest Tonin Nikolli PLDSH Lezhë 18
5.Aurel Gjerak Larti BD Korçë 18
2.Irena Vehbi Tola BD Fier 18
2. Rubin Gëzim Omuri PSD Kukës 18
2.Mirjeta Muhamet Elezi PLDSH Shkodër 17
3. Eri Pëllumb Banushaj PLDSH Vlorë 17
1. Rolenc Mitri Mato ADR Berat 17
1. Panajot Foto Soko NTH Tiranë 17
17.Klaudjola Xhelil Sinaj PSD Fier 17
5.Orneldi Skender Leka PSD Korçë 17
12.Migena Muhamet Pinderi PSD Korçë 17
4.Bahri Brahim Shabani BD Shkodër 17
2. Lorenc Vangjel Aleksi LN Durrës 16
5. Elton Sadik Sufa LN Durrës 16
3. Anthusa Dhimitri Martiko LRE Durrës 16
1.Koçi Tahir Tahiri ADR Korçë 16
5.Enea Arben Limoni LRE Korçë 16
3.Klaudia Shpëtim Curaj NTH Korçë 16
6.Matilda Shpëtim Bako NTH Korçë 16
5. Altin Vait Allidri PSD Berat 16
2.Ina Rolandi Tabaku PSD Korçë 16
7. Adrian Vullnet Gjoka LN Vlorë 16
6.Gëzim Mysterak Ruko NTH Fier 16
3. Aledija Fatbardh Unuri NTH Shkodër 16
3. Dritan Petrit Hila LN Durrës 15
5.Kejdi Bledar Alushaj LN Fier 15
1. Myslim Nazif Murrizi PLDSH Elbasan 15
11. Ledian Ramadan Meminaj BD Vlorë 15
4. Aurel Gurali Baku LRE Berat 15
6. Erda Hamit Kurti PLDSH Durrës 15
6.Arjan Belul Ferko PSD Fier 15
1. Elma Tahir Bala LRE Shkodër 15
4. Dod Frrok Prenga LN Lezhë 15
2. Klevin Ferdinad Hasekiu NTH Elbasan 15
12. Ina Florant Begotaraj NTH Vlorë 15
3. Bukuroshe Sherif Isufaj LN Vlorë 15
3. Gazmir Halil Lala PSD Dibër 15
11. Neida Neim Idrizaj LN Vlorë 15
5. Shpëtim Mehdi Bekteshi NTH Shkodër 15
2. Elvis Nikoll Preçi PLDSH Lezhë 15
5. Klevis Dalip Bahja PSD Elbasan 15
Lorena Kapllani LN Gjirokastër 15
7. Xhulian Durim Sulmina PSD Elbasan 15
14. Fabion Tofik Dama ADR Durrës 14
2.Geraldo Ilir Sulkollari PBK Korçë 14
34. Aida Nevruz Brahilika PSD Tiranë 14
3.Dorina Medi Hajdinllari LRE Korçë 14
8.Erika Vangjush Pere LRE Korçë 14
5. Valter Hamza Hadaj PLDSH Gjirokastër 14
2. Endrit Skender Shabani NTH Tiranë 14
1. Fitimtar Tom Lala LRE Lezhë 14
9.Lefter Mersin Muskaj PSD Fier 14
5. Aldo Eduard Luli BD Durrës 14
11.Dionis Dhimitraq Jorgji NTH Korçë 14
18.Geri Bujar Rama PSD Fier 14
2. Ertigel Gëzim Bardho PSD Berat 14
3.Kristi Artan Bejko PSD Korçë 14
3.Miranda Maqi Saimeja ADR Fier 14
1. Altea Jorgji Karaj LRE Gjirokastër 14
12.Migena Viktor Ruzhdia BD Fier 13
8. Kejsi Sazan Shingjergji PSD Elbasan 13
2. Mustafa Myfit Ymeri PBK Elbasan 13
7. Stefan Zef Pogu LN Durrës 13
1. Jakup Ustref Shehu PLDSH Gjirokastër 13
11.Xhenis Llukan Jano LN Korçë 13
11.Enerik Luan Baçi PSD Korçë 13
4.Megi Arben Hoxha PLDSH Korçë 13
1. Nertila Bari Shalari ABEOK Berat 13
11.Kevin Gëzim Azizi NTH Fier 13
10.Redi Xhabir Hebovija BD Shkodër 13
Adile Gjoka LN Gjirokastër 13
5. Kita Kostandin Nova ABEOK Berat 13
8. Rovena Avni Dauti PSD Vlorë 13
3. Xhulio Prek Gjuraj BD Lezhë 13
11. Jurgen Sokol Drrasati LN Shkodër 13
1. Akil Abedin Sokolaj ABEOK Kukës 12
10. Franc Lulëzim Hasa PSD Elbasan 12
3.Fatjon Bashkim Çela LN Fier 12
1. Përparim Niazi Demi LRE Elbasan 12
5. Armand Lefter Hoxhallari LN Elbasan 12
9. Astrit Pjetër Gjinaj PSD Durrës 12
2. Altin Kostandin Naçi NTH Berat 12
1. Miranda Abdyl Haxhia LN Berat 12
2.Irena Veli Jano LN Korçë 12
7. Denis Petrit Dauti LRE Vlorë 12
4.Elena Ilia Skënderasi PSD Korçë 12
10. Edlir Thoma Dado ADR Vlorë 12
2. Romarjo Petrit Bora BD Elbasan 12
5.Hilmi Rame Plava ABEOK Shkodër 12
6.Irisa Arqile Bita BD Fier 12
1. Edmond Nikoll Piroli BD Lezhë 12
5.Andreas Miftar Metushi ABEOK Korçë 12
6. Klaudia Euran Shehi ADR Durrës 12
6. Esmeralda Sherif Hysenukaj LRE Durrës 11
2. Tomorr Refat Laze LRE Berat 11
9.Sonila Qemal Kikrri LRE Durrës 11
10. Oltjon Enver Rexhepi ADR Elbasan 11
4. Krisabela Albert Muço PSD Durrës 11
1.Adriatik Bektash Alimadhi PBK Fier 11
3. Artur Hamza Hadaj PLDSH Gjirokastër 11
4.Florjan Sabaudin Troka PSD Fier 11
8. Vesart Arben Guri NTH Berat 11
4. Kristina Aleksandri Nano LRE Vlorë 11
5. Enrik Nazmi Lato LRE Vlorë 11
7.Ignat Josif Basha PLDSH Fier 11
1. Arbër Alban Ndreu NTH Kukës 11
9.Eldis Rrapi Arapi NTH Fier 11
5. Adela Niko Dine ABEOK Elbasan 11
11. Arlind Besnik Mesi NTH Shkodër 11
6. Kleiton Fatos Aliaj PSD Vlorë 11
6. Jurgen Ilir Alla NTH Durrës 11
Vesart Guri BD Berat 11
9.Ardian Kajtas Lazaj BD Fier 11
3. Altin Sabri Iljazi LRE Gjirokastër 11
4. Keti Qendro Curani(Koçi) LN Durrës 10
9. Greta Fatos Gega ADR Durrës 10
9. Klivja Isuf Doraci PLDSH Vlorë 10
4.Mikel Spiro Visha LN Fier 10
4.Ysni Kudret Xhelollari ADR Korçë 10
5. Panajot Kosta Agora PSD Gjirokastër 10
3. Anxhela Ferdi Tabaku NTH Berat 10
7.Igli Fatos Delija LRE Fier 10
8. Erjon Arben Gjoka BD Durrës 10
9. Marsela Agim Subashi BD Durrës 10
3.Egliant Ferzi Tollaku LN Korçë 10
1.Gëzim Rifat Breza PBK Shkodër 10
7.Vladimir Myslim Malushi PSD Korçë 10
9. Kristel Ilir Frashëri PSD Berat 10
3. Alketa Nikoll Pjetri PSD Lezhë 10
9. Malvina Gjon Baca PSD Lezhë 10
1. Dylaver Hyqmet Pepa ABEOK Elbasan 10
8.Renuar Xhafer Kodra NTH Fier 10
11.Irena Ndrek Hoxha BD Shkodër 10
5. Griselda Shuaib Belaj NTH Durrës 10
2. Mario Kujtim Kasalla ADR Durrës 10
8. Orjon Nail Rroji LN Shkodër 10
3.Elvis Agim Dibra PLDSH Shkodër 9
6.Marjan Ndue Nikolli PLDSH Shkodër 9
9. Francesca Shkelzen Memia LN Durrës 9
3. Anxhela Zenel Toska LRE Berat 9
2. Antonio Leonard Jorgji PSD Durrës 9
6.Erjola Hysen Manoku LRE Korçë 9
7. Hamit Besnik Stema PLDSH Durrës 9
5.Krista Aleksander Topi PSD Fier 9
9.Luçiano Sadik Bendo LRE Fier 9
8.Vojsana Klement Bushi PSD Fier 9
7. Anxhela Saimir Delibashi NTH Berat 9
5. Enea Fatos Saliasi LN Berat 9
2. Ardit Sali Gaçi ABEOK Durrës 9
8. Anxhelo Robert Gjonçi LRE Vlorë 9
18.Sara Shpëtim Mersini LRE Fier 9
4. Anisa Shpetim Hoxha PSD Berat 9
4.Arbër Ilir Roshi ADR Fier 9
12.Arsen Adrian Thikaxhija PBK Shkodër 9
9.Bledar Polikron Xhafer PSD Korçë 9
8. Amarda Ndre Gjini LN Lezhë 9
4. Besmir Behatdin Sadiku NTH Shkodër 9
5. Sidorela Nimet Skendaj PSD Vlorë 9
12.Sidorela Myfit Kolac BD Korçë 9
4. Erald Roland Jashari NTH Durrës 9
15. Vojsava Arben Baruti NTH Durrës 9
5.Agim Zalo Tomorri ABEOK Fier 8
11.Erind Muharrem Rama LN Fier 8
1. Gezim Njazi Boçari ABEOK Vlorë 8
6.Isuf Bexhet Zeqiraj PBK Fier 8
7. Enea Arben Dengeri BD Durrës 8
10.Emirjan Gjergj Perdoda ADR Shkodër 8
2.Edlira Mit-hat Pelinku PBK Shkodër 8
12.Klaudia Rexhep Muço LN Korçë 8
3. Muharrem Nazmi Senka PSD Berat 8
5. Florian Gjok Pllumbi LN Lezhë 8
8.Anxhela Vasil Nune PSD Korçë 8
6.Anisa Arben Kaloshi PLDSH Fier 8
7.Endrit Kujtim Koçiaj ADR Fier 8
6. Anife Hizer Brahimi LN Vlorë 8
9.Klara Asllan Dervishllar PLDSH Korçë 8
2.Fatma Sulejman Maka BD Shkodër 8
3.Gjovalin Martin Dushaj BD Shkodër 8
3. Hermes Hysen Dylgjeri PSD Elbasan 8
7. Gledjon Esat Ahmeti PSD Vlorë 8
9. Klaudjo Kastriot Myftaraj PSD Vlorë 8
6. Rovena Ramo Bajrami PSD Elbasan 8
7. Alfred Ndoc Alia LN Shkodër 8
11. Genald Sadi Hallulli NTH Durrës 8
Dorjan Likollari LN Gjirokastër 8
1. Ilna Flamur Xhaferri PBK Elbasan 7
9. Leme Vathi Hidri PSD Elbasan 7
8. Demiana Dritan Broli LN Durrës 7
12.Dikanjo Petrit Doda PLDSH Shkodër 7
2.Arjeta Bajram Cumani LN Fier 7
9.Zhaneta Shefki Haxhillar PBK Korçë 7
1. Igli Agron Xhurxhi ADR Elbasan 7
15. Marjon Haxhi Kushi PSD Elbasan 7
10. Mart Përparim Gjepali ADR Tiranë 7
7. Haxhi Mesut Raga PLDSH Elbasan 7
15. Mariglen Enver Haxhi-Jahja PSD Durrës 7
2.Eriola Pando Toro PBK Fier 7
12.Kledisa Sokol Çela NTH Korçë 7
13.Besjana Ferdi Lushaj PSD Fier 7
9. Amarildo Ardian Sallo ADR Vlorë 7
10.Julian Petraq Rrista ADR Fier 7
6. Suada Cun Taflaj PSD Lezhë 7
12. Ylli Myslim Saliasi PBK Durrës 7
5.Arben Dhimiter Myzeqari BD Fier 7
14. Igreta Igri Sinanaj NTH Fier 7
13. Madrit Frrok Gjetaj NTH Durrës 7
5. Aleksandro Panajot Biri ADR Durrës 7
14. Xheni Bahri Gorana NTH Durrës 7
10. Hermes Gani Matraku ADR Durrës 6
11. Marisa Kozma Ndreko LN Durrës 6
5. Arife Dajlan Molla PBK Berat 6
4. Amarilda Skënder Shuti NTH Gjirokastër 6
1.Adriatik Bektash Alimadhi PBK Korçë 6
12. Amarild Zabit Sheqi PLDSH Vlorë 6
3. Valentina Durim Halili LN Elbasan 6
4. Santiljano Durim Kovaçi ADR Berat 6
11.Qazim Arjan Alimadhi PBK Korçë 6
2. Ledjan Enver Matraxhiu PLDSH Elbasan 6
5. Entela Rudin Bejdo LRE Berat 6
5. Anduena Hydaver Elez LRE Elbasan 6
13. Enerida Dëfrim Xhepollari PSD Durrës 6
12. Drita Megjit Duka ABEOK Vlorë 6
1.Ardian Selami Këlliçi ADR Shkodër 6
14. Arsen Zenel Bardhi LN Elbasan 6
2. Shkelqim Batjar Muhaj BD Gjirokastër 6
9.Alket Fari Kazerma NTH Korçë 6
4. Mikeliano Syri Harka LN Berat 6
13.Besjana Ferdi Lushaj PSD Fier 6
1. Mariglen Ibrush Kociu ABEOK Gjirokastër 6
2. Miranda Beg Sinanaj ADR Vlorë 6
6. Enea Mustafa Isufi PSD Berat 6
1. Sara Roland Jorgji PBK Gjirokastër 6
7. Sejdi Jetnor Babaliu PSD Berat 6
4. Genti Arben Lasku BD Tiranë 6
3. Megi Gramos Rrasa BD Elbasan 6
5. Marko Fran Nikulaj PSD Lezhë 6
4. Bere Avni Veseli PSD Dibër 6
8. Sonila Amet Hysenllari PBK Durrës 6
12.Renato Federik Coku BD Shkodër 6
Altin Naçi BD Berat 6
13.Mustafa Faik Godina NTH Fier 6
7.Katerina Nuredin Malo BD Fier 6
8.Daniel Lulëzim Alcani BD Fier 6
4. Adrian Maliq Mata ADR Durrës 6
11. Denisa Arian Maze PSD Vlorë 6
10. Nest Dede Zefi LN Shkodër 6
5. Vlash Pashk Kolici BD Lezhë 6
7. Edmond Hysen Berberi ADR Durrës 5
10. Robena Robert Çitozi LN Durrës 5
12. Bardhyl Adnand Mehmeti LN Durrës 5
2. Kleida Dhimitraq Mati NTH Gjirokastër 5
6. Enver Muharrem Korro NTH Gjirokastër 5
2. Valentin Gjovalin Marku ABEOK Lezhë 5
18. Nikolin Shan Faslia PSD Tiranë 5
2. Jetmir Kole Ndreu PBK Lezhë 5
3.Festime Nevrus Banush ADR Korçë 5
11. Sara Bujar Tuku ADR Elbasan 5
1. Myslim Nazif Murrizi PLDSH Tiranë 5
8.Elsa Kamber Pajollari ADR Korçë 5
1. Eduart Mark Ndocaj ADR Lezhë 5
6. Vangjel Theodhor Buda LRE Berat 5
10.Hakiardo Kujtim Hoxhallar ADR Korçë 5
14. Artjola Zymer Dervishaj PSD Durrës 5
8. Leonard Sabri Doda LRE Elbasan 5
3.Hatem Astrit Kapllani PBK Fier 5
4.Klajda Piro Koçiu LRE Fier 5
5. Jetnor Tahir Bejtaj PBK Vlorë 5
14. Romario Binak Krasniqi PLDSH Durrës 5
5.Ejona Sali Hima NTH Korçë 5
12.Leonora Mehdi Zollumi LRE Fier 5
10.Adriatik Xhevair Isufaj PBK Fier 5
4. Anastasia Adriatik Kamberi BD Gjirokastër 5
11.Ledjona Muharrem Kapllani PBK Fier 5
3. Alion Astrit Kaloçi LN Berat 5
12. Enxhi Nexhmi Çiçaj PBK Vlorë 5
3. Anita Bedri Dervishi ABEOK Durrës 5
5.Klevis Parim Maze LN Korçë 5
4. Gjergji Todi Thanasi ABEOK Durrës 5
5. Isli Ismail Malo ABEOK Durrës 5
7. Danjel Ded Çoku NTH Lezhë 5
6.Ersa Perparim Dergjini PBK Shkodër 5
2. Ndue Frrok Shpendaj LRE Shkodër 5
2. Endrit Dhimiter Bardhi PBK Gjirokastër 5
11. Bledar Feti Mulla NTH Vlorë 5
8.Besnik Behar Hamitaj PLDSH Fier 5
11.Brigen Brahim Sinanaj PLDSH Fier 5
2. Kristi Dhimitraq Shyti ADR Gjirokastër 5
11. Ilirian Seit Ruda BD Elbasan 5
3. Etleva Gjergj Damzi PLDSH Lezhë 5
9. Jetnor Dylber Dyrmishi PBK Durrës 5
Anxhela Tabaku BD Berat 5
12. Alban Shkelqim Cani ABEOK Elbasan 5
11.Artenis Namik Duka BD Fier 5
9. Marije Kostandin Cipi ABEOK Berat 5
35. Renaldo Agim Lalaj LN Tiranë 4
16.Nerison Ylli Cenollari NTH Fier 4
17.Arindo Bujar Lulaj NTH Fier 4
11. Taulant Petrit Hyka ADR Durrës 4
18.Kiara Ardi Gjindali NTH Fier 4
9. Ardit Eduart Shehaj BD Lezhë 4
3. Josif Emil Komino NTH Gjirokastër 4
6. Mustafa Qemal Dusho PBK Berat 4
6.Shpresa Xhemil Muçaj LN Fier 4
12.Gurie Haxhi Haxhillari PBK Korçë 4
7. Ledjan Kujtim Hasanaj LRE Durrës 4
3. Evisa Andon Nano LRE Elbasan 4
5. Gazmir Xheladin Dauti PSD Durrës 4
7.Arturi Haris Hoxha ADR Korçë 4
10. Intjesa Luan Buci PSD Durrës 4
2. Dorina Maligren Xhakollari PLDSH Gjirokastër 4
8. Xhulio Rustem Xhindi LRE Berat 4
5. Marsel Selami Javori LRE Fier 4
12. Florjan Myftar Hyka PLDSH Durrës 4
4. Hajdër Isuf Koxha NTH Berat 4
2. Viktor Ndue Përleka LRE Lezhë 4
4.Erion Beslim Barxhani ADR Shkodër 4
6. Eglantina Rakip Tafa NTH Berat 4
6.Menkela Stavri Marku ADR Shkodër 4
6. Aldo Eduard Luli BD Durrës 4
8. Indrit Bashkim Hajdini LRE Lezhë 4
14. Elda Vasillaq Pano BD Durrës 4
16.Jonil Elmas Gjata PSD Fier 4
9. Ana Selim Matohiti LRE Vlorë 4
12. Dejvin Lefter Hasanaliaj LRE Vlorë 4
5. Bujar Adem Reka ABEOK Gjirokastër 4
6. Anula Kanan Mama ABEOK Gjirokastër 4
2.Marin Edmond Nikolla ADR Fier 4
5.Ervin Banush Xhelo PLDSH Fier 4
6. Alda Zef Gjini LN Lezhë 4
4.Merita Idriz Preza ABEOK Shkodër 4
12.Jera Gjergji Çapuni PLDSH Fier 4
3. Paola Aliko Halili ADR Gjirokastër 4
7. Sebastjano Marash Malotaj PSD Lezhë 4
9. Gerti Artur Meçaj LN Vlorë 4
9. Jona Dritan Kovaçi NTH Elbasan 4
10.Gentian Besnik Braho PLDSH Korçë 4
17.Armela Artian Murata ADR Fier 4
12.Marsela Edmond Qar PLDSH Korçë 4
8. Renid Shemsi Nishani NTH Shkodër 4
7. Gezim Enver Bazelli 2 PBK Durrës 4
8.Gledis Ridvan Lloshi BD Shkodër 4
9. Alvis Agron Rajta PLDSH Lezhë 4
Rikeldo Ndreu LN Gjirokastër 4
9. Afërdita Fatmir Salku NTH Durrës 4
3. Ekaterina Petro Zoto ADR Durrës 4
9.Alma Ali Ramku ABEOK Korçë 3
5.Elda Xhevdet Bajraktari PLDSH Shkodër 3
4. Esmeralda Sazan Abazi PBK Elbasan 3
2. Ilir Shemo Haluli PLDSH Vlorë 3
3. Petrit Qani Luli PBK Berat 3
13. Fejzo Shyqyri Nikollari ADR Durrës 3
6. Maksim Pëllumb Isa PBK Elbasan 3
12.Nadire Avdyl Zemblaku ABEOK Korçë 3
18.Almida Çapajeu Abazi BD Fier 3
13. Mario Edmond Lelo LN Durrës 3
14. Malvina Sali Lleshi LN Durrës 3
6. Ardiana Sokrat Lala PLDSH Vlorë 3
11. Xhevrije Gëzim Sina PLDSH Vlorë 3
10.Ergis Alfred Sulo PBK Korçë 3
7.Ilda Idajet Buqa LN Fier 3
8.Marjo Tajar Çela ABEOK Fier 3
7. Arlindo Bardhyl Vogli ADR Elbasan 3
9. Indri Kadri Hoxha ADR Berat 3
2. Tomorr Refat Laze LRE Berat 3
15. Edmond Mino Xhindi LRE Durrës 3
12.Tonin Leke Trupi LN Fier 3
4. Shpetim Ruhi Zinxhiria ABEOK Vlorë 3
5.Kristo Jani Evangjelu ADR Korçë 3
Arian Pëllumb Galdini LRE Tiranë 3
9. Joana Çerciz Karajani ABEOK Vlorë 3
2. Edmond Mark Ndoj ADR Lezhë 3
11. Artur Mark Dedja PSD Durrës 3
18.Marsel Gjergj Nelko LN Fier 3
3. Denisa Simon Maletaj ADR Lezhë 3
4. Kevin Nik Dodaj ADR Lezhë 3
12.Edlir Refat Veizi ADR Korçë 3
3. Vilson Bilal Lulja LRE Fier 3
10. Ina Hysen Xhafer PLDSH Elbasan 3
12.Anxhela Rifan Guxholli LRE Korçë 3
3. Amarilda Gezim Lamaj PBK Vlorë 3
4.Armir Nikolin Nezha PBK Fier 3
6. Ermand Agron Vrapi PLDSH Gjirokastër 3
12. Katerina Vasil Karaj LRE Elbasan 3
1. Klea Dule Kasemi BD Gjirokastër 3
9.Klejdi Afrim Molla PBK Fier 3
6. Elvira Agron Abdulaj PBK Vlorë 3
4. Rudina Kadri Musaraj LRE Lezhë 3
14.Merita Përparim Velaj LRE Fier 3
8. Farudin Hilmi Haxhiraj PBK Vlorë 3
9. Manushaqe Halit Porja LRE Lezhë 3
1. Kujtim Bajram Gjuzi ABEOK Durrës 3
4.Aleksander Aleks Kyçyku LN Korçë 3
3. Boy King Bujar Hoxha ADR Vlorë 3
4. Ersi Mersin Sinani ADR Vlorë 3
5. Anxhela Sotir Deçka ADR Vlorë 3
8. Deis Simo Ribaj NTH Vlorë 3
8. Anila Kujtim Bitri PSD Berat 3
5.Shkëlqim Tafil Ymeraj ADR Fier 3
6.Gilberta Dhimo Simoni ADR Fier 3
6. Fabiola Gjon Lleshi LRE Shkodër 3
1.Zef Gjon Shtjefni ABEOK Shkodër 3
8. Olta Ismet ELezi LRE Shkodër 3
6. Fation Lahe Kullsi PBK Gjirokastër 3
8.Admir Luman Tomorri ADR Fier 3
9.Matilda Faslli Çela ADR Fier 3
13.Ervis Agim Myrteza ADR Fier 3
9. Flora Kujtim Kolaj BD Elbasan 3
17.Enkeleida Mina Shparthi PLDSH Fier 3
6. Dorjan Shaqir Veseli PSD Dibër 3
9. Elizabeta Sefedin Gjishti PLDSH Berat 3
18.Mariglen Ramazan Dërka PLDSH Fier 3
2. Enkeleda Veli Latifi ABEOK Elbasan 3
4. Shkelzen Haxhi Kreci ABEOK Elbasan 3
12. Enea Ilir Alla NTH Elbasan 3
2. Vasil Refat Mama ABEOK Berat 3
3. Albiona Misin Thaci PSD Kukës 3
2. Orsilda Nik Gjini BD Lezhë 3
Anxhela Delibashi BD Berat 3
8. Artur Shpëtim Velaj NTH Durrës 3
2.Spiro Vasil Bezhani ABEOK Korçë 3
14. Elio Ibrahim Shabani NTH Elbasan 3
10. Gesian Antest Xhelaj PSD Vlorë 3
10.Stela Aredin Kerimi BD Fier 3
4. Esmeralda Vlash Marfani BD Lezhë 3
9. Teuta Mustafe Hoti LN Shkodër 3
12. Kristiana Eduard Miho NTH Durrës 3
8. Bledar Haxhi Velçani ADR Durrës 2
14.Klerjan Ligor Qendro BD Fier 2
5. Shpetim Bakush Kodhelaj ABEOK Tiranë 2
11.Landi Veli Latifi ABEOK Korçë 2
18.Almida Çapajeu Abazi BD Fier 2
9.Neritan Hysen Behr PLDSH Shkodër 2
15. Elsa Albani Biri ADR Durrës 2
7. Olsi Nafiz Jazxhiu ABEOK Tiranë 2
11. Xhoana Astrit Çala PSD Elbasan 2
1. Gjergji Dhosi Theodhosi ABEOK Lezhë 2
15. Aldis Ali Aliaj LN Durrës 2
7. Florjan Hairi Skënderaj PLDSH Vlorë 2
5. Saimir Agim Meçani NTH Gjirokastër 2
7. Metohor Artur Brahimaj PBK Berat 2
11. Muhamet Avdyl Bregu PBK Elbasan 2
1. Edmond Bajram Stojku ADR Tiranë 2
2.Agim Abedin Zyka ABEOK Fier 2
9. Eridjon Flamur Alimadhi PBK Berat 2
12. Flamur Petrit Hoxha PBK Elbasan 2
13. Entela Namir Muça PSD Elbasan 2
5.Ronaldo Spiro Mollaymeri PBK Korçë 2
6.Sela Eduart Stermolli PBK Korçë 2
5. Artur Gjovalin Ndreka ABEOK Lezhë 2
14. Ermal Ferid Mucaj PSD Elbasan 2
2. Amina Gazmend Shehu ADR Berat 2
5.Agim Zalo Tomorri ABEOK Fier 2
8.Ermes Nevjan Firaj PBK Korçë 2
5.Agim Zalo Tomorri ABEOK Fier 2
6.Festim Hysen Zanaj ABEOK Fier 2
3. Ermira Ramazan Hasa ADR Elbasan 2
9.Galip Muharrem Arapi LN Fier 2
10. Ervis Fatmir Sina LRE Durrës 2
10.Qamile Ylli Resulaj LN Fier 2
11.Lirim Muhamet Pole ABEOK Fier 2
14. Xheni Agron Vogli LRE Durrës 2
2. Luljan Rushit Strazimiri LRE Tiranë 2
6.Manjola Preng Lleshaj ADR Korçë 2
8. Tea Leonard Ndrio LRE Tiranë 2
18.Ylli Zylfer Zagrad ABEOK Fier 2
17.Eliona Mehdi Çaushi LN Fier 2
9.Bledar Bektash Bregasi ADR Korçë 2
8. Flogert Agim Muca PLDSH Tiranë 2
9. Era Artan Vavla LRE Berat 2
9. Zana Gjergj Tasha PLDSH Durrës 2
4. Neim Ferjat Shoraj PBK Vlorë 2
10. Artjola Besnik Kastrati PLDSH Durrës 2
5. Shahin Nazif Baramaj NTH Tiranë 2
7.Klajdi Artan Toro PBK Fier 2
15. Rigers Kujtim Shpërdheja PLDSH Durrës 2
3.Klea Rrok Radovani ADR Shkodër 2
11.Renato Bujar Bezati LRE Fier 2
13.Dean Edmond Dhimitri LRE Fier 2
7. Xhonatan Ilir Merkaj PBK Vlorë 2
9. Dea Sokol Çela NTH Berat 2
10.Fatbardha Feçorr Goga PSD Fier 2
10.Debora Kristo Piperi NTH Korçë 2
15.Ervin Gjergj Vuka LRE Fier 2
12.Halil Bardhyl Hoxha PBK Fier 2
14.Viktor Rrapi Goga PSD Fier 2
6. Ogerta Faik Paci LN Berat 2
7. Kristi Hajri Skenderaj LN Berat 2
9. Retilda Gentian Musa LN Berat 2
6.Vilma Viktor Zeqir LN Korçë 2
7.Irisa Shpëtim Karaj LN Korçë 2
9.Albert Hamit Mojsja LN Korçë 2
7. Denis Ilir Biçaku ABEOK Durrës 2
7. Denis Ilir Biçaku ABEOK Durrës 2
1. Adriatik Bektash Alimadhi PBK Tiranë 2
9. Mimoza Ali Elezi ABEOK Durrës 2
7. Ylli Vladimir Hazizi ADR Vlorë 2
11. Ervis Harun Beu 2 ABEOK Durrës 2
8. Natasha Valedin Koçiaj ADR Vlorë 2
11. Urma Pajtim Habibasi ADR Vlorë 2
3. Mirela Esat Oktrova BD Tiranë 2
7. Tonin Mark Valca LN Lezhë 2
9.Anisa Alush Çako PLDSH Fier 2
10.Klajdi Astrit Hajdar PLDSH Fier 2
2. Fiqirete Qamil Çelaj LSI Kukës 2
2. Artan Hetem Hatellari PLDSH Berat 2
3. Arber Idriz Arifaj LSI Kukës 2
3. Katerina Ali Ago PLDSH Berat 2
12.Zogë Kovaç Muça ADR Fier 2
13.Flamur Sefedin Shima PLDSH Fier 2
14.Niva Nikollaq Sejko ADR Fier 2
5.Genci Myslym Jazxhi PLDSH Korçë 2
6. Arlinda Ali Bezhani PLDSH Berat 2
11.Sabina Shpetim Zejneli ABEOK Shkodër 2
5. Aurel Osman Kopeci ADR Gjirokastër 2
8. Xhulio Salvator Toma PSD Lezhë 2
10. Xhorxhi Niqifor Foto LN Vlorë 2
18.Ergys Petrit Rroga ADR Fier 2
8. Xhevdet Azo Rama PLDSH Berat 2
3. Endri Mojsi Telhallari PBK Durrës 2
4. Ervin Jetnor Dyrmishi PBK Durrës 2
5. Kristina Ylli Saliasi PBK Durrës 2
2. Genta Roland Tela PSD Elbasan 2
6. Sulejman Muharrem Broca PBK Durrës 2
10.Josilda Robert Stavr NTH Fier 2
10. Jetnor Gurali Hysenllari PBK Durrës 2
6. Martin Ndrece Ndreca PLDSH Lezhë 2
15. Flamur Bektash Alimadhi PBK Durrës 2
Eglantina Tafa BD Berat 2
15. Armandi Tasi Narta ABEOK Elbasan 2
4.Rozher Serafin Prifti ABEOK Korçë 2
6.Tesial Drin Ibrahimi ABEOK Korçë 2
6. Dorjan Sefedin Hoxhaj BD Lezhë 1
15. Marselino Ilir Doko NTH Fier 1
7.Arjan Dashmir Avdolli ABEOK Korçë 1
8.Anduen Faslli Hyme ABEOK Korçë 1
4.Romario Pauli Ndoci PLDSH Shkodër 1
10.Spiro Rafail Josifi ABEOK Korçë 1
15.Enver Hamit Peqini BD Fier 1
12. Arjeta Beg Kasmi ADR Durrës 1
16.Silvana Hekuran Shehu BD Fier 1
4. Fanula Shpëtim Rustemi PLDSH Vlorë 1
5. Jurgen Vladimir Çilotaj PLDSH Vlorë 1
8. Eneida Flamur Ruzhdije PLDSH Vlorë 1
1.Marinela Nasi Petro ABEOK Fier 1
3.Ido Muharrem Pashaj ABEOK Fier 1
7.Valter Ali Baç PBK Korçë 1
3. Drilona Ushtar Xhindi ADR Berat 1
9. Ada Shpetim Gjeloshaj ABEOK Lezhë 1
9.Iliri Hyeni Çullhaj ABEOK Fier 1
2.Eni Viktor Madhi ADR Korçë 1
12.Niko THoma Suli ABEOK Fier 1
12. Sindi Fatmir Gostivari LRE Durrës 1
6. Martin Mark Marku PBK Lezhë 1
2. Lumturi Riza Hariz PLDSH Tiranë 1
2.Rezart Harif Laraku LRE Korçë 1
3. Manushaqe Rakip Markaj PLDSH Tiranë 1
15.Vladimir Demo Ruçi ABEOK Fier 1
14.Erjon Hodo Hamza LN Fier 1
9. Leonida Leon Laci PBK Lezhë 1
16.Luiza Shaqir Miraka ABEOK Fier 1
15.Sergei Dashamir Ndreu LN Fier 1
7. Tasim Emin Mehmeti ABEOK Vlorë 1
17.Bardhyl Hysen Harizi ABEOK Fier 1
10. Hristo Filip Beqira ABEOK Vlorë 1
7. Vilma Stavri Gjika LRE Berat 1
11.Erla Shkelqim Dervishi ADR Korçë 1
5. Kujtim Anton Lleshaj ADR Lezhë 1
10.Poliksena Petrit Laraku LRE Korçë 1
6. Valentina Mark Ndocaj ADR Lezhë 1
4. Margarita Dylber Bendo PLDSH Gjirokastër 1
5. Indrit Kadri Barruku PLDSH Durrës 1
11. Armand Nuri Korça PLDSH Durrës 1
6.Nertila Riza Demir LRE Fier 1
3. Borana Musa Tartari NTH Tiranë 1
4. Napolon Engjëll Laska NTH Tiranë 1
13. Anjeza Gëzim Mulleti PLDSH Durrës 1
8.Tatjana Beqir Shegaj PBK Fier 1
5. Euglena Petrit Liçe NTH Berat 1
3. Kristina Preng Kasa LRE Lezhë 1
3. Juri Maliq Allko BD Gjirokastër 1
6. Xhelal Hazis Çiku LRE Lezhë 1
11.Alma Luftëtar Guma PSD Fier 1
9.Malvina Hasan Sina ADR Shkodër 1
10. Aldo Hiqmet Rubiku BD Durrës 1
10. Bruno Aleksander Xhaferaj PBK Vlorë 1
6. Shahin Arben Aliaj BD Gjirokastër 1
16.Danjela Fran Gega LRE Fier 1
13.Daniel Caush Haxhiu PBK Fier 1
12. Albi Krenar Ceno BD Durrës 1
13. Silvana Arif Mataj BD Durrës 1
11. Pellumb Qenan Zekaj PBK Vlorë 1
6. Ergesa Temihat Beqiraj LRE Vlorë 1
12.Eva Kujtim Bozha ADR Shkodër 1
15. Erkin Dashmir Qiraxhi BD Durrës 1
15.Natasha Thoma Sollaku PSD Fier 1
8. Xheni Valdet Hoxha LN Berat 1
17.Inesa Fatos Alimadhi PBK Fier 1
18.Antionin Ajet Halla PBK Fier 1
8.Sheila Arben Hazna LN Korçë 1
6. Fabiola Bektash Mama ABEOK Durrës 1
5. Klaudia Fran Gega NTH Lezhë 1
4. Viktor Vasil Bezhani ABEOK Gjirokastër 1
3.Kristian Kostandin Hajkola PBK Shkodër 1
11. Elinda Gëzim Nushaj LRE Vlorë 1
10.Flavia Kol Pema LN Korçë 1
8. Kadri Xhemal Muka ABEOK Durrës 1
2. Kujtim Xhemil Lamaj PBK Tiranë 1
6. Xhulio Bujar Tuku ADR Vlorë 1
10. Agron Bashkim Shabani ABEOK Durrës 1
10.Ardiana Riza Kraja PBK Shkodër 1
3. Manjola Arben Ndreca LRE Shkodër 1
14. Adivie Halit Vraniçi ABEOK Durrës 1
12. Ardit Hysni Stojku ADR Vlorë 1
4. Jorgji Dhimiter Karaj LRE Shkodër 1
3. Emiljano Latif Lato PBK Gjirokastër 1
10.Viola Lluka Dalipi PSD Korçë 1
5. Arta Hamdi Palushi LRE Shkodër 1
15. Kujtim Telha Mema ABEOK Durrës 1
7. Mirjan Nikoll Bicukaj LRE Shkodër 1
9. Arben Vuksan Vuksani LN Lezhë 1
2.Shtjefen Zef Staku ABEOK Shkodër 1
9. Petrit Liman Tanushi LRE Shkodër 1
4. Veli Sulo Hunda PLDSH Berat 1
5. Veiz Shyqyri Goxhaj PLDSH Berat 1
12. Mir Njac Lukani LRE Shkodër 1
15.Ervis Bexhet Muhaj ADR Fier 1
14.Lenci Bardhyl Kapaj PLDSH Fier 1
7.Erold Defrim Buzo PLDSH Korçë 1
8.Mirilda Ilir Zoto(Gega) PLDSH Korçë 1
12.Bernard Zef Lejthia ABEOK Shkodër 1
16.Fabjola Fatos Lala ADR Fier 1
9. Elona Sabah Çapnage NTH Shkodër 1
10. David Fran Velaj NTH Shkodër 1
6.Kejdi Albert Xhemollar BD Korçë 1
5. Arta Shukri Xhari PLDSH Lezhë 1
12. Xhenilda Xhabri Shmidra NTH Shkodër 1
7. Rajmonda Mark Lleshi PLDSH Lezhë 1
8. Etleva Haki Damzi PLDSH Lezhë 1
10.Arjen Meleq Gjiriti BD Korçë 1
3. Dorjan Hekuran Dema ABEOK Berat 1
14. Miriana Mehmet Dyrmishi PBK Durrës 1
4. Elsa Bashkim Voka ABEOK Berat 1
Hajdër Koxha BD Berat 1
6. Andon Sifi Qako ABEOK Berat 1
10. Migena Islam Rizja NTH Durrës 1
Mexhite Tahiri LN Gjirokastër 1
29. Pal Mhill Prekperaj PBK Tiranë 0
4. Kujtim Islam Tota ABEOK Dibër 0
4. Rigest Kastriot Lusha LRE Gjirokastër 0
12. Elsa Agron Sherri LN Shkodër 0
13.Anila Rahim Prifti BD Fier 0
30. Vanina Xhemal Kellezi PBK Tiranë 0
5. Laim Sabri Tota ABEOK Dibër 0
36. Armela Gani Abakay LN Tiranë 0
5. Fitime Selam Proda LRE Gjirokastër 0
31. Avdi Xhafer Meli PBK Tiranë 0
2. Demokrat Dursim Nela BD Kukës 0
7. Ermelinda Esat Meçi BD Lezhë 0
3. Aurel Veli Çela PBK Elbasan 0
6. Dëshire Musa Agolli ABEOK Dibër 0
6. Jorgo Nikolla Papa LRE Gjirokastër 0
32. Edmond Istref Agolli PBK Tiranë 0
3. Klodiana Shkëlzen Basha BD Kukës 0
8. Kol Preng Beci BD Lezhë 0
1. Elona Pal Marku PBK Dibër 0
5. Astrit Qani Shkëmbi PBK Elbasan 0
17.Lorenc Eduart Shehaj BD Fier 0
2. Fetah Hysen Rusi PBK Dibër 0
7.Genc Hamdi Luana PLDSH Shkodër 0
6. Erinda Milaim Nela ABEOK Tiranë 0
33. Luiza Fran Kola PBK Tiranë 0
2. Sanie Isuf Hajdarmetaj ABEOK Kukës 0
7. Lefter Novrus Maliqi LSI Berat 0
4. Edmond Fatmir Kapllani PBK Berat 0
8.Edlira Safet Shëngjoni PLDSH Shkodër 0
7. Manushaqe Seit Çela PBK Elbasan 0
3. Jetmira Rexhem Shabani ABEOK Kukës 0
8. Elton Kujtim Buzani PBK Elbasan 0
3. Sadik Zeqir Zeqiri PBK Dibër 0
34. Klodjan Sherif Alija PBK Tiranë 0
9. Lulzim Mehdi Daka PBK Elbasan 0
10.Vjoltim Kujtim Nabolli PLDSH Shkodër 0
1. Basri Shani Elezi PBK Kukës 0
10. Alma Shahin Çuni PBK Elbasan 0
4. Emiljana Agim Alimadhi PBK Dibër 0
8. Hyqmet Sul Hamati ABEOK Tiranë 0
35. Gezim Gani Hysenllari PBK Tiranë 0
2. Zejnel Remzi Mataj PBK Kukës 0
11.Violeta Selam Hoxha PLDSH Shkodër 0
5. Dilaver Mehmet Shala PBK Dibër 0
9. Violeta Xhemal Hoxha ABEOK Tiranë 0
36. Denisa Neki Mançellari PBK Tiranë 0
8. Esmeralda Iljas Dusho PBK Berat 0
3. Servete Hikmet Lloha PBK Kukës 0
6. Trëndafil Agron Alimadhi PBK Dibër 0
10. Almer Fatbardh Zyka PLDSH Vlorë 0
1. Xhevahir Hasan Vatnikaj ADR Kukës 0
3. Sarina Rrok Zaja ABEOK Lezhë 0
3.Kozeta Xhezmi Trajko PBK Korçë 0
10. Stavraq Sokrat Trako ABEOK Tiranë 0
2. Antigona Përparim Hajdaraj ADR Kukës 0
4.Luan Rasim Mulla PBK Korçë 0
1. Flamur Zyber Bulku ADR Dibër 0
11. Vladimir Pandeli Nikolla ABEOK Tiranë 0
2. Kevi Bajram Redhaj ADR Tiranë 0
4.Adeliona Qemal Llapushi ABEOK Fier 0
13. Irida Ismail Alimadhi PBK Elbasan 0
3. Albana Koçi Tahiri ADR Tiranë 0
1. Adile Muho Gjoka NTH Gjirokastër 0
4. Gledi Shaban Kryemadhi ADR Tiranë 0
3. Megi Roland Stojku ADR Kukës 0
4. Artur Spiro Merdani ABEOK Lezhë 0
14. Ervin Manush Çipi PBK Elbasan 0
2. Mehmet Qemal Dida ADR Dibër 0
11. Vladimir Pandeli Nikolla ABEOK Tiranë 0
15. Ervin Stavri Kavaja PBK Elbasan 0
3. Era Shkelzen Stojku ADR Dibër 0
12. Eralda Dylber Murati ABEOK Tiranë 0
5. Eglant Ramazan Toromani ADR Tiranë 0
2. Rikeldo Dashamir Ndreu NTH Gjirokastër 0
4. Serxho Fatmir Koçi ADR Dibër 0
3. Lorena Xhevair Kapllani NTH Gjirokastër 0
5. Fjona Agron Xhurxhi ADR Dibër 0
6. Ijon Fatri Bushi ADR Dibër 0
5.Agim Zalo Tomorri ABEOK Fier 0
6. Fatjona Gjin Zaja ABEOK Lezhë 0
13. Maksim Xhavit Ferra ABEOK Tiranë 0
14. Klodjan Luman Troplini ABEOK Tiranë 0
4. Renaldo Xhevdet Rama NTH Gjirokastër 0
7. Pali Jani Panxhi ABEOK Lezhë 0
15. Florinda Ivzi Mata ABEOK Tiranë 0
4. Klevis Agron Sota LN Elbasan 0
2. Ramazan Lutfi Toromani ADR Elbasan 0
6. Albana Dashamir Koçiaj ADR Tiranë 0
5. Mexhite Gjikë Tahiri NTH Gjirokastër 0
5. Ana Mondi Turhani ADR Berat 0
7.Shqipe Islam Narta ABEOK Fier 0
8. Valdete Isuf Hajdarmetaj ABEOK Lezhë 0
16. Gino Arben Zefi ABEOK Tiranë 0
6. Dorjan Isuf Likollari NTH Gjirokastër 0
4. Bledar Kujtim Tusha ADR Elbasan 0
17. Leonard Kujtim Mema ABEOK Tiranë 0
7. Ajet Rexhep Biçi ADR Tiranë 0
6. Milika Rapi Kurici ADR Berat 0
5. Enxhi Florian Çaushi ADR Elbasan 0
8. Ilir Asllan Visha ADR Tiranë 0
7. Olsi Arian Zylyftari ADR Berat 0
6. Kristo Dashamir Veizaj ADR Elbasan 0
8.Migena Isuf Bala LN Fier 0
6. Besiana Ylli Biçaku LN Elbasan 0
8. Fjorida Riza Demko ADR Berat 0
9. Jonada Agim Gjata ADR Tiranë 0
8. Eva Enver Bogdani ADR Elbasan 0
18. Insida Kujtim Kullolli ABEOK Tiranë 0
10.Bleona Barjam Qori ABEOK Fier 0
9. Taulant Bujar Karriqi ADR Elbasan 0
7. Dashuri Shaqo Aliaj LN Elbasan 0
3. Majlinda Kol Gjergji PBK Lezhë 0
19. Algert Bardhyl Skender ABEOK Tiranë 0
11. Aurel Bajram Hoxha ADR Tiranë 0
4. Geraldo Gjergj Keqira PBK Lezhë 0
20. Ilir Qamil Alushi ABEOK Tiranë 0
12. Flora Jak Nika ADR Tiranë 0
3. Xhensila Xhemil Durbaku PLDSH Elbasan 0
11. Dorina Bekim Veliu LRE Durrës 0
5. Brigjilda Sander Simoni PBK Lezhë 0
13.Nafie Avdyl Qerimi ABEOK Fier 0
13. Muharem Baki Gega LRE Durrës 0
2. Albriç Baki Deraj ABEOK Vlorë 0
4. Klevis Tafil Bezati PLDSH Elbasan 0
12. Oltjan Tofik Balla ADR Elbasan 0
14.Roland Hektor Llato ABEOK Fier 0
21. Arba Arben Sinakoli ABEOK Tiranë 0
13. Ervis Petrit Shkopi ADR Tiranë 0
7. Marjana Irjat Dushku PBK Lezhë 0
3. Lejka Korab Bonjakaj ABEOK Vlorë 0
13.Griselda Imer Xhika LN Fier 0
5. Salvator Sotir Senia PLDSH Elbasan 0
13. Xhonaldo Servet Elezi ADR Elbasan 0
8. Hajdër Flamur Alimadhi PBK Lezhë 0
14. Gjergji Ligor Nole ADR Tiranë 0
4. Edmond Fiqret Çata PLDSH Tiranë 0
14. Mekloida Emin Gostima ADR Elbasan 0
3. Dea Fredi Bala LRE Tiranë 0
15. Ambra Kristo Mema ADR Tiranë 0
6. Johana Agim Bic PLDSH Elbasan 0
4. Gent Gjergj Sinani LRE Tiranë 0
5. Antonio Hekuran Tarllamishi PLDSH Tiranë 0
5. Adriana Irfan Laze LRE Tiranë 0
22. Artan Qemal Gjinali ABEOK Tiranë 0
6. Elsaveta Filip Beqiraj ABEOK Vlorë 0
4. Aurel Gurali Baku LRE Berat 0
14. Mekloida Emin Gostima ADR Elbasan 0
6. Elgerta Nazmi Kupe LRE Tiranë 0
16.Ergi Klaus Can LN Fier 0
7. Pëllumb Abaz Shahini LRE Tiranë 0
6. Vjollca Dod Nikolla PLDSH Tiranë 0
16. Ervis Agim Brahimaj ADR Tiranë 0
9. Violeta Refat Bonaj LRE Tiranë 0
23. Arjan Jemin Hoxha ABEOK Tiranë 0
4. Erjada Lefter Pëllumbi LRE Elbasan 0
10. Mariglen Fehti Hoxha LRE Tiranë 0
7. Ardit Gëzim Sina PLDSH Tiranë 0
24. Anisa Pajtim Saraçi ABEOK Tiranë 0
8. Dhionis Nikolla Kënini ABEOK Vlorë 0
11 Allaman Isuf Sula LRE Tiranë 0
12 Albana Avni Fusha LRE Tiranë 0
25. Beqir Ruzhdi Agolli ABEOK Tiranë 0
8. Enis Viktor Toçi LN Elbasan 0
13. Mersi Arben Shehu LRE Tiranë 0
17. Gledis Tonin Vuksani ADR Tiranë 0
14. Marjo Mentor Qama LRE Tiranë 0
15. Jonida Mete Dauti LRE Tiranë 0
16. Kejsi Xhevair Kërçyku LRE Tiranë 0
9. Arzije Ahmet Hysa PLDSH Tiranë 0
17. Hilmi Shahin Halilaj LRE Tiranë 0
18. Ada Hasim Haxhi ADR Tiranë 0
8. Arbri Ramazan Haxhiu PLDSH Elbasan 0
18. Florjan Baftjar Miraka LRE Tiranë 0
10. Daniel Qerim Elezi PLDSH Tiranë 0
19. Gledis Muharrem Veseli ADR Tiranë 0
10. Bardhul Hyqmet Pisha LN Elbasan 0
19. Anduela Guxim Dragoti LRE Tiranë 0
11. Jetnor Sali Haruni ABEOK Vlorë 0
20. Amarildo Kujtim Merka LRE Tiranë 0
20. Xhoni Albert Spaho ADR Tiranë 0
9.Saimir Sokol Mazelli LRE Korçë 0
21. Shpetim Xheladin Lala LRE Tiranë 0
11. Taulant Xhevdet Çekrezi PLDSH Tiranë 0
6. Elis Bashkim Uruçi LRE Elbasan 0
22. Sara Shyqo Hodaj LRE Tiranë 0
12. Anxhela Flamur Damjani PLDSH Tiranë 0
9. Adrijana Bujar Luzi PLDSH Elbasan 0
23. Xhavit Nebi Nasufi LRE Tiranë 0
13. Erald Ervin Metaliu PLDSH Tiranë 0
21. Esma Kujtim Balla ADR Tiranë 0
24. Irma Agim Damjani LRE Tiranë 0
22. Marko Besnik Meraj ADR Tiranë 0
25. Leonard Petrit Lushi LRE Tiranë 0
7. Julian Gezim Demçolli LRE Elbasan 0
26. Aurora Ilmi Kalemi LRE Tiranë 0
14. Fatjon Arben Haxhiu PLDSH Tiranë 0
23. Fatmir Hasan Sinani ADR Tiranë 0
27. Melsed Fiqiri Dervishaj LRE Tiranë 0
7. Eneo Gani Lika ADR Lezhë 0
28. Fatlinda Fatmir Elezi LRE Tiranë 0
15. Paola Gjergji Çapuni PLDSH Tiranë 0
11.Xhoi Harif Laraku LRE Korçë 0
29. Arsen Gezim Demçolli LRE Tiranë 0
12. Klevis Ferdinand Pali LN Elbasan 0
11. Sonita Hysen Maliqi PLDSH Elbasan 0
30. Klaudia Isa Çanaku LRE Tiranë 0
31. Ermal Ilir Hasanaj LRE Tiranë 0
32. Besmir Murat Diku LRE Tiranë 0
9. Fatbardha Hamdi Lata LRE Elbasan 0
12. Muhamet Barjam Hysen PLDSH Elbasan 0
33. Juri Albert Gjermeni LRE Tiranë 0
8. Sonila Bashkim Aliu PLDSH Durrës 0
8. Xhenis Adem Çela ADR Lezhë 0
34. Klonard Njazi Plaku LRE Tiranë 0
9. Bledar Preng Paloka ADR Lezhë 0
35. Dea Pëllumb Shahini LRE Tiranë 0
16. Fatjon Gëzim Leçini PLDSH Tiranë 0
24. Jonida Haxhi Kito ADR Tiranë 0
13. Sara Hekuran Tarllamishi PLDSH Elbasan 0
36. Thoma Vangjel Papadhimitri LRE Tiranë 0
10. Artur Azis Arshimi LRE Elbasan 0
5.Diamela Dashnor Lamçe PBK Fier 0
14. Artur Agim Prishtina PLDSH Elbasan 0
13. Manuel Livan Sefa LN Elbasan 0
17. Rigers Avni Mali PLDSH Tiranë 0
2.Marçelo Prek Gjondrekaj ADR Shkodër 0
15. Skënder Rexhep Tarllamishi PLDSH Elbasan 0
11. Anisa Agim Murataj LRE Elbasan 0
18. Naime Qazim Gjongecaj PLDSH Tiranë 0
6. Betisa Festim Myftari NTH Tiranë 0
7. Elis Mesar Elez NTH Tiranë 0
8. Ardit Petrit Kola NTH Tiranë 0
19. Mario Laurent Ciko PLDSH Tiranë 0
4. Hajdër Isuf Koxha NTH Berat 0
9. Dorela Azem Kroni NTH Tiranë 0
26. Perparim Hamdi Memia ABEOK Tiranë 0
13. Edon Përparim Çela LRE Elbasan 0
10. Gentian Fuat Dervishi NTH Tiranë 0
20. Fatjon Saimir Doci PLDSH Tiranë 0
25. Gerald Spiro Çikani ADR Tiranë 0
15. Anila Fatmir Gega LN Elbasan 0
11. Boris Asllan Shakaj NTH Tiranë 0
21. Xhenis Gani Lulja PLDSH Tiranë 0
10.Fjorela Arben Myrtaj LRE Fier 0
12. Brunilda Bardhosh Dhrami NTH Tiranë 0
27. Ira Safet Kurti ABEOK Tiranë 0
14. Kozeta Ibrahim Muçaj LRE Elbasan 0
5.Arsen Ymer Geci ADR Shkodër 0
12. Brunilda Bardhosh Dhrami NTH Tiranë 0
26. Dashnor Hysen Laçi ADR Tiranë 0
13. Feliks Ramadan Merolli NTH Tiranë 0
28. Euxhes Pellumb Fetahu ABEOK Tiranë 0
14. Denis Gëzim Dema NTH Tiranë 0
22. Kevin Arjan Bimo PLDSH Tiranë 0
15. Silvana Fran Gega NTH Tiranë 0
16. Elton Bardhosh Çanaj NTH Tiranë 0
23. Ledjo Besnik Tarja PLDSH Tiranë 0
29. Ergys Agime Musliu ABEOK Tiranë 0
15. Entela Astrit Qato LRE Elbasan 0
5. Ilmi Sali Kuka LRE Lezhë 0
7.Xhegi Myftar Dyrmishi ADR Shkodër 0
17. Bino Hamet Abazaj NTH Tiranë 0
27. Lubjana Lirim Konomi ADR Tiranë 0
18. Klodiana Përparim Zhubi NTH Tiranë 0
8.Emiljano Zef Përndreka ADR Shkodër 0
19. Klajdi Shkëlqim Beja NTH Tiranë 0
24. Aglenda Gezim Shameta PLDSH Tiranë 0
20 Endrit Agim Diçi NTH Tiranë 0
30. Jonida Agim Gjoka ABEOK Tiranë 0
5. Klaudjo Kiço Monçe BD Gjirokastër 0
20. Endrit Agim Diçi NTH Tiranë 0
9. Ardiana Pelivan Lamaj PBK Vlorë 0
7. Suzana Shehadin Nikshiqi LRE Lezhë 0
21. Pranvera Mentor Shera NTH Tiranë 0
25. Aldo Ajet Karati PLDSH Tiranë 0
22. Erbi Petrit Ago NTH Tiranë 0
28. Frenkli Kujtim Mema ADR Tiranë 0
23. Erald Arjan Kordhoni NTH Tiranë 0
11. Briana Hektor Bino BD Durrës 0
31. Ahmet Fadil Çaveli ABEOK Tiranë 0
1. Shpëtim Ali Puca LRE Dibër 0
24. Eva Halil Xhediku NTH Tiranë 0
26. Aulona Agron Kulluri PLDSH Tiranë 0
11.Artiol Dylber Kanani ADR Shkodër 0
25. Eduard Petrit Kola NTH Tiranë 0
26. Livja Edmond Kyçyku NTH Tiranë 0
32. Xhejni Lirim Pole ABEOK Tiranë 0
14.File Adem Telallari PBK Fier 0
2. Elida Ismet Elezi LRE Dibër 0
27. Hamëz Selim Gjonaj NTH Tiranë 0
27. Shkëlqim Zylyf Xhepa PLDSH Tiranë 0
29. Lulzim Mersin Gaxherri ADR Tiranë 0
28. Kevin Gjelosh Bibaj NTH Tiranë 0
15.Tomorr Amit Durmishi PBK Fier 0
29. Erinda Hysmet Dane NTH Tiranë 0
28. Juljan Avni Mimini PLDSH Tiranë 0
33. Mimoza Ruhi Shosha ABEOK Tiranë 0
3. Argita Gëzim Llani LRE Dibër 0
30. Kejsi Robert Basha ADR Tiranë 0
16.Soriana Mustafa Kume PBK Fier 0
30. Ardian Nefi Sulollari NTH Tiranë 0
17.Erjon Gjergji Vuka LRE Fier 0
2. Odhisea Pilo Gremo ABEOK Gjirokastër 0
3. Sidorela Najet Ahmeti NTH Lezhë 0
4. Mevlan Ramazan Karaj LRE Dibër 0
29. Xhoi Albert Tarja PLDSH Tiranë 0
34. Marsel Gjovalin Zaja ABEOK Tiranë 0
31. Klodian Haxhi Shtrezi ADR Tiranë 0
3. Rudjana Polion Shkrepa ABEOK Gjirokastër 0
31. Aleksander Ejlush Kodheli NTH Tiranë 0
30. Xheni Bujar Telah PLDSH Tiranë 0
10. Gentian Hilmi Halilaj LRE Vlorë 0
4. Agim Ndre Mhilli NTH Lezhë 0
5. Xhensila Hysni Ndreu LRE Dibër 0
35. Florian Zenel Xeka ABEOK Tiranë 0
32. Berton Sulejman Xhimanka ADR Tiranë 0
6. Marsika Fatmir Metra LRE Dibër 0
31. Njazi Refik Haka PLDSH Tiranë 0
36. Alma Hamdi Harizi ABEOK Tiranë 0
33. Enkelejda Gëzim Jemin ADR Tiranë 0
6. Donika Preng Tushaj NTH Lezhë 0
3.Kristian Kostandin Hajkola PBK Shkodër 0
32. Elsa Lulëzim Cengu NTH Tiranë 0
4.Vjollca Rifat Hasi PBK Shkodër 0
32. Laudja Gazmend Mukaj PLDSH Tiranë 0
34. Gëzim Shefqet Kodra ADR Tiranë 0
1. Ardit Fali Rama NTH Dibër 0
8. Kejsi Harin Pepa NTH Lezhë 0
5.Gazmir Shkelqim Bardhi PBK Shkodër 0
33. Erjon Esat Dervishi NTH Tiranë 0
33. Urim Besim Muça PLDSH Tiranë 0
9. Zana Lazer Loku NTH Lezhë 0
2. Saimir Mersin Bushi NTH Dibër 0
3. Xhumelina Kujtim Dervishi PBK Tiranë 0
35. Rina Giorgia Demir Rusi ADR Tiranë 0
7.Dorian Besnik Vukaj PBK Shkodër 0
34. Daniel Besnik Korodhoni NTH Tiranë 0
34. Emanuela Perparim Roko PLDSH Tiranë 0
8.Betime Hilmi Zymeri PBK Shkodër 0
4. Arlindo Artan Toro PBK Tiranë 0
9.Ardi Armand Mugr PBK Shkodër 0
35. Ana Bashkim Xhelo PLDSH Tiranë 0
35. Alida Pjetër Salillari NTH Tiranë 0
36. Nezir Sadik Keta PLDSH Tiranë 0
3. Rafaela Qerim Marku NTH Dibër 0
5. Endri Dashnor Kaleshi PBK Tiranë 0
36. Mario Agron Abazaj NTH Tiranë 0
12. Alma Basri Muda ABEOK Tiranë 0
11.Hylvi Sabri Brahimi PBK Shkodër 0
13. Valdet Hysen Deralla ABEOK Durrës 0
6. Zana Basri Elezi PBK Tiranë 0
2. Arben Ymer Skënderaj BD Tiranë 0
4. Selim Naim Lela NTH Dibër 0
7. Qazim Ramazan Mesiti PBK Tiranë 0
5. Eltmir Lek Lala NTH Dibër 0
9. Elsina Ektor Gjindali NTH Vlorë 0
1. Jozefina Filip Topalli LN Tiranë 0
5. Fabian Sokol Topollari BD Tiranë 0
8. Adnand Eqerem Xhaferaj PBK Tiranë 0
2. Robert Xheladin Çitozi LN Tiranë 0
6. Manjola Petrika Naço BD Tiranë 0
10. Anisa Robert Aliu NTH Vlorë 0
6. Tea Ferdinand Arapi NTH Dibër 0
7. Elton Kujtim Laçi BD Tiranë 0
9. Bukuri Çeço Sakolli PBK Tiranë 0
3. Ervis Nefail Rama NTH Elbasan 0
3. Polikron Niko Pulluqi LN Tiranë 0
8. Juel Zejnel Velo BD Tiranë 0
4. Luljeta Ymer Haxhillari PBK Gjirokastër 0
9. Alba Ylli Dervishi BD Tiranë 0
4. Elida Kole Hoxha LN Tiranë 0
10. Ilir Shyqyri Balla BD Tiranë 0
1. Sandra Shefqet Xheleshi LN Dibër 0
11. Flavio Luan Kaziaj BD Tiranë 0
10. Petrit Ramazan Kamberi PBK Tiranë 0
36. Arjan Maksut Kullolli ADR Tiranë 0
5. Majlind Qamil Duro PBK Gjirokastër 0
12. Greta Agustin Uldedaj BD Tiranë 0
11. Mestan Ferik Myftarago PBK Tiranë 0
5. Lorenc Shtjefën Radovani LN Tiranë 0
13. Joana Bujar Disha BD Tiranë 0
14. Orgest Sami Huqi BD Tiranë 0
3.Silvana Ndue Bushati ABEOK Shkodër 0
15. Denis Agim Molla BD Tiranë 0
5. Erjon Viktor Toçi BD Elbasan 0
2. Neada Nezir Stana LN Dibër 0
6. Desilda Luan Jonuzaj LN Tiranë 0
16. Loreta Zeko Leskaj BD Tiranë 0
12. Vjola Enver Bami PBK Tiranë 0
17. Algerto Agim Bobo BD Tiranë 0
11.Lori Tafil Sina ADR Fier 0
10. Arsen Abaz Xhediku LRE Shkodër 0
18. Mirel Bujar Bengu BD Tiranë 0
6. Edisa Edmond Zeqo BD Elbasan 0
7. Leke Valentin Negri LN Tiranë 0
19. Amarilda Kastriot Alimadhi PLDSH Tiranë 0
13. Denis Artan Çakmashi PBK Tiranë 0
3. Besar Abdi Murati LN Dibër 0
20. Musa Shefqet Dubali PLDSH Tiranë 0
11. Zeliko Memet Shimi LRE Shkodër 0
21. Erjon Halit Kaiku PLDSH Tiranë 0
6.Anxhelo Anastas Nika ABEOK Shkodër 0
4. Flavio Gezim Pjetr LN Dibër 0
8. Meri Kristaq Lalaj LN Tiranë 0
22. Mardena Bardhyl Kelmendi PLDSH Tiranë 0
6. Leonard Stefan Toçi NTH Elbasan 0
7.Esmeralda Sander Ndreca ABEOK Shkodër 0
9.Arben Sami Basha LN Tiranë 0
23. Shahin Shefki Dokuzi PLDSH Tiranë 0
14. Ilir Pellumb Asllanaj PBK Tiranë 0
8. Erjon Agim Gega BD Elbasan 0
5. Aldona Afrim Koka LN Dibër 0
8.Altin Losh Gjeloshaj ABEOK Shkodër 0
24. Elon Vasja Ciko PLDSH Tiranë 0
6. Dhurata Ahmet Kola LN Dibër 0
10. Genadi Albert Mero LN Tiranë 0
25. Jona Bajron Mustafa PLDSH Tiranë 0
10. Klodi Qemal Menalla BD Elbasan 0
9.Jurgen Edmond Fregjaj ABEOK Shkodër 0
15. Railda Shpëtim Droboniku PBK Tiranë 0
4. Igli Bajram Aliko ADR Gjirokastër 0
10.Bardhe Ndoke Lisi ABEOK Shkodër 0
11. Stela Francesko Jakova LN Tiranë 0
26. Kristi Ferdinand Gora PLDSH Tiranë 0
15.Ervis Bexhet Muhaj ADR Fier 0
16. Sokol Rexhep Ahmeti PBK Tiranë 0
8. Andi Kamer Bevapi NTH Elbasan 0
27. Abdyl Fejzulla Merkja PLDSH Tiranë 0
12. Sanije Maliq Kaca BD Elbasan 0
12. Joniz Bujar Osmanagaj LN Tiranë 0
15.Ilda Mihallaq Qarr PLDSH Fier 0
28. Gentjan Hidajet Muça PLDSH Tiranë 0
7. Dhionis Arefi Musollari PLDSH Berat 0
1. Asllan Xhemali Hoxha LRE Kukës 0
6. Sibora Adem Sulillari ADR Gjirokastër 0
16.Klaudjo Fatmir Çobaj PLDSH Fier 0
13. Elena Shkelqim Cakani BD Elbasan 0
13. Fleino Enos Mozali LN Tiranë 0
29. Rigels Luan Banaj PLDSH Tiranë 0
11.Ermira Roland Gjika PLDSH Korçë 0
5. Xhesika Albert Muda PSD Dibër 0
17. Eduart Sabri Laçi PBK Tiranë 0
2. Korab Hasan Koka LRE Kukës 0
14. Florenc Xhevair Korra BD Elbasan 0
14. Doris Marlind Myftiu LN Tiranë 0
30. Lorja Veip Pashaj PLDSH Tiranë 0
3. Leonora Asllan Shoti LRE Kukës 0
18. Vanesa Fatbardh Hysenllari PBK Tiranë 0
15. Roland Shefqet Coga BD Elbasan 0
6. Besara Bilal Ganjolla NTH Shkodër 0
15. Daniela Pjeter Kavaja LN Tiranë 0
10. Ornela Preng Arapi NTH Elbasan 0
1. Rigers Rasim Çupi PLDSH Dibër 0
31. Devi Gëzim Fing-ja PLDSH Tiranë 0
16. Sokol Agim Mezini LN Tiranë 0
17. Edisnajd Gani Xhafa LN Tiranë 0
11. Joraida Syrja Kurti NTH Elbasan 0
2. Klajdi Eduart Shehu PLDSH Dibër 0
18. Ravena Spiro Aleksi LN Tiranë 0
32. Saimir Xhemal Gjoka PLDSH Tiranë 0
19. Ardian Qemal Dusha PBK Tiranë 0
2. Era Ukë Buçpapaj NTH Kukës 0
3. Kastriot Ibrahim Hysaj ABEOK Elbasan 0
19. Drita Edmond Ymeri LN Tiranë 0
33. Redona Muhamet Kajo PLDSH Tiranë 0
20. Elidjon Kaman Caco PBK Tiranë 0
3. Xhilkë Urim Drizi PLDSH Dibër 0
20. Adlei Arjan Lleshi LN Tiranë 0
21. Ina Feridon Telallari PBK Tiranë 0
3. Erjan Rexhep Brahaj NTH Kukës 0
34. Andri Kastriot Koroveshi PLDSH Tiranë 0
4. Sajmir Rrahman Kurti PLDSH Dibër 0
21. Kim Ilir Kurti LN Tiranë 0
22. Erind Sherif Hoxha PBK Tiranë 0
5. Adela Niko Dine ABEOK Elbasan 0
22 Lorenc Lavdërim Spata LN Tiranë 0
5. Adelina Nuredin Teta PLDSH Dibër 0
6. Mithat Dalip Pisha ABEOK Elbasan 0
23. Lorna Lulzim Lelçaj LN Tiranë 0
11. Lena Memet Saliasi PBK Durrës 0
1. Elsa Ruzhdi Domi LN Kukës 0
35. Raisa Dhimitri Çani PLDSH Tiranë 0
24. Emanuel Ndue Bisha LN Tiranë 0
23. Klajdi Sinan Hida PBK Tiranë 0
2. Agron Sadik Demushi LN Kukës 0
7. Klevis Agron Çapia ABEOK Elbasan 0
6. Skifter Gëzim Xhepa PLDSH Dibër 0
25. Klevi Arif Karafili LN Tiranë 0
36. Edmira Frang Gjoka PLDSH Tiranë 0
8. Lindita Naun Bezhani ABEOK Elbasan 0
26. Odeta Gjergji Marini LN Tiranë 0
3. Orlind Besnik Morina LN Kukës 0
27. Jurgen Kujtim Hoxha LN Tiranë 0
13. Pëllump Amet Brakollari PBK Durrës 0
24. Lumturi Beqir Proko PBK Tiranë 0
9. Ibrahim Kamber Shabani ABEOK Elbasan 0
28. Santjola Ilirjan Hasanaj LN Tiranë 0
1. Kostaq Thanas Papa ABEOK Tiranë 0
10. Ardjan Kadri Gjuz ABEOK Elbasan 0
1. Ermira Rasim Hupi BD Dibër 0
29. Renato Haki Gërdeci LN Tiranë 0
25. Dritan Bujar Troksi PBK Tiranë 0
11. Marjana Ramazan Dollani ABEOK Elbasan 0
2. Brikena Petrit Goxheri BD Dibër 0
30. Rei Artjan Tenolli LN Tiranë 0
3. Ismail Dalip Terziu BD Dibër 0
Euglena Liçe BD Berat 0
2. Selami Ahmet Jenishehri ABEOK Tiranë 0
26. Gerald Gezim Rroshi PBK Tiranë 0
4. Valentina Qemal Deda BD Dibër 0
31. Selim Kasem Balla LN Tiranë 0
1.Erald Veli Latifi ABEOK Korçë 0
13. Ada Muhamet Backa NTH Elbasan 0
7. Fatime Hyqmet Pepa ABEOK Berat 0
13. Elton Osman Kullolli ABEOK Elbasan 0
5. Kapllan Ibrahim Skuka BD Dibër 0
3. Pajtesa Idris Bisha ABEOK Tiranë 0
Dea çela BD Berat 0
27. Cyme Hasan Lulaj PBK Tiranë 0
14. Afërdita Cac Cani ABEOK Elbasan 0
6. Behar Mexhit Nuci BD Dibër 0
Renaldo Rama LN Gjirokastër 0
32. Alges Albert Sanxhaku LN Tiranë 0
1. Shkumbin Meriman Hoxha PLDSH Kukës 0
3.Ines Lefter Ranxha ABEOK Korçë 0
2. Kreshnik Shaban Metalia PLDSH Kukës 0
1. Luan Kurt Jakimi ABEOK Dibër 0
28. Gjergji Sheme Hatellari PBK Tiranë 0
2. Dorina Izet Ahmeti LRE Gjirokastër 0
2. Haziz Sadik Peka ABEOK Dibër 0
33. Berjola Qerim Mema LN Tiranë 0
15. Rigerta Sami Allushi NTH Elbasan 0
8. Aleks Vasil Bezhani ABEOK Berat 0
3. Anila Ali Merdani ABEOK Dibër 0
3. Olimbi Masar Kullolli PLDSH Kukës 0
34. Gentian Bardh Ndoj LN Tiranë 0
4. Enriko Thoma Ceko ABEOK Tiranë 0