Showbiz

‘Zemër!’/ Rudina Magjistari publikon foton nga pushimet me bashkëshortin, të dy i buzëqeshin kamerës dhe…

Përsa i përket jetës private moderatorja gjithmonë ka qenë e konservuar mirëpo mesa duket ka zgjedhur që të risjellë edhe njëherë bashkëshortin e saj, sportistin e njohur, Xhavit Bajrami.
Featured image of article: ‘Zemër!’/ Rudina Magjistari publikon foton nga pushimet me bashkëshortin, të dy i buzëqeshin kamerës dhe… Rudina magjistari

TIRANË- Moderatorja e njohur Rudina Magjistari këtë fillim muaji ka nisur pushimet me familjen e saj dhe këtë verë ka zgjedhur për të pushuar qytetin e Sarandës. Por kjo verë ka sjellë një përjashtim.

Përsa i përket jetës private moderatorja gjithmonë ka qenë e konservuar mirëpo mesa duket ka zgjedhur që të risjellë edhe njëherë bashkëshortin e saj, sportistin e njohur, Xhavit Bajrami. Në foto të dy shfaqen të qeshur, ndërsa pamjet Rudina i ka shoqëruar vetëm me një zemër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Rudina magjistarit

Fotoja e rralllë ka tërhequr  vëmendjen e ndjekësve, të cilët nuk kanë nguruar të japin pëlqime dhe komente pozitive.

(A.K.dosja. al)

Shto Koment