Showbiz

“Zerkën e kam shpirt binjak”/ Dorëzohet Ronela, flet hapur për dashurinë: Kemi vuajtur e kemi qarë, rëndësi ka…

Gjatë lojës “Ndaje ose haje” ajo është pyetur se çfarë është Zerka për të, e këngëtarj ka thënë  pasi është menduar pak se është “shpirti binjak”.
Featured image of article: “Zerkën e kam shpirt binjak”/ Dorëzohet Ronela, flet hapur për dashurinë: Kemi vuajtur e kemi qarë, rëndësi ka… Ronela Hajati dhe Young Zerka

TIRANË- Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, në Top Channel, ku gjatë lojërave dhe sfidave të ndryshme këngëtarja është pyetur edhe për Young Zerkën, për shkak se prej kohësh është përfolur që dyshja kanë një lidhje sëbashku.

Gjatë lojës “Ndaje ose haje” ajo është pyetur se çfarë është Zerka për të, e këngëtarj ka thënë  pasi është menduar pak se është “shpirti binjak”.

Me këtë përgjigje Ronela ka sqaruar gjithçka se është  në një marrëdhëniem me Young Zerkën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë kujtojmë që edhe ao dy javë më parë në një  intervistë e ka quajtur Ronelën “shpirt binjak”.

A.C/Dosja.al

Shto Koment