Showbiz

Zemrat bashkohen sërish, pas ndarjes së BUJSHME, Çiljeta rikthehet tek Alban Hoxha, fotoja e ëmbël e çiftit në krahët e njëri-tjetrit

Para nisjes së portierit të Partizanit për fazën përgatitore, të dy janë shfaqur te “Shisha Room” në kryeqytet duke tymosur.
Featured image of article: Zemrat bashkohen sërish, pas ndarjes së BUJSHME, Çiljeta rikthehet tek Alban Hoxha, fotoja e ëmbël e çiftit në krahët e njëri-tjetrit Ciljeta, kengetare dhe Alban Hoxha, futbolliste

Ishte përfolur se janë ndarë, por tashmë kanë marrë fund të gjitha thashethemet rreth çiftit të famshëm. Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga vijojnë të jenë së bashku.

Para nisjes së portierit të Partizanit për fazën përgatitore, të dy janë shfaqur te “Shisha Room” në kryeqytet duke tymosur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Ciljeta dhe Albani

Fillimisht foto është publikuar nga vetë faqja zyrtare e këtij lokali, por më pas është hequr. Siç duket çifti nuk ka dashur të krijojë të tjera lajme rozë dhe ka ndërhyrë që postimi mos të ishte më.

Por, ka qenë e kotë pasi newsport.al ka arritur të sigurojë momentin kur të dy shfaqen së bashku duke i dhënë fund një herë e mirë thashethemeve për ndarjen e tyre. Marrë nga Newsport.al

Shto Koment