Showbiz

‘Zemra kërkon gjithmonë dashuri’/ Leonora Jakupi ‘kokë e këmbë’ e dashuruar, flet për dasmë: Nuk e dua tradicionale…

Në një pyetësor me titujt e këngëve të saj ndër vite këngëtarja ka zbuluar që e ka gjetur dashurinë e jetës dhe pse nuk ka marrë nga ai akoma një diamant, çka nënkupton një propozim për martesë.
Featured image of article: ‘Zemra kërkon gjithmonë dashuri’/ Leonora Jakupi ‘kokë e këmbë’ e dashuruar, flet për dasmë: Nuk e dua tradicionale…

TIRANË– Këngëtarja Leonora Jakupi, është një ndër personazhet më të pëlqyera dhe më të komentuara për karrierën e saj dhe për jetën private. Këngëtarja, e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” ka zgjedhur të zbuloj shumë gjëra nga jeta e saj private, zënkat me kolegët dhe deri tek detajet e dasmës.

Në një pyetësor me titujt e këngëve të saj ndër vite këngëtarja ka zbuluar që e ka gjetur dashurinë e jetës dhe pse nuk ka marrë nga ai akoma një diamant, çka nënkupton një propozim për martesë.

PJESË NGA BISEDA NË STUDIO:

Florjan BinajZemra kërkon?

Leonora Jakupi: Gjithmonë dashuri.

Florjan Binaj: A e gjeti më në fund zemra të duhurin, atë që po kërkonte?

Leonora Jakupi: Po

Florjan Binaj: A të dhuron shumë diamant ai që të ka rrëmbyer zemrën?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Leonora Jakupi: Jo asnjë diamant nuk kam marrë!

Florjan Binaj: Pa asnjë dyshim, a do të kemi dasëm në 2021, meqëse je shprehur se në 2020 do të kishte dasëm?

Leonora Jakupi: Dasëm tradicionale sigurisht jo, shpresoj që po.

Ndërsa në lojën pije ose thuaje këngëtarja u pyet për raportin me kolegët kë ka mik dhe me cilin nuk flet.

Vikena KamenicaPrej vitesh je në industrin e showbizit shqiptar, ndaj sot në ‘Shiko Kush Luan’ emrin e personazhit publik shqiptarë që e ke mik ose mikesh koke dhe emrin e personazhit që nuk do t’i flisje kurr ose nuk i flet?

Unë nuk jam person që mbaj inate, por “hë për hë” nuk do i flisja Nora Istrefit. Janë arsye të forta, se ka bërë një gabim të madh ndaj meje…”- është shprehur këngëtarja.

(d.k/dosja.al)

Shto Koment