Showbiz

“Zemër ky kërcim ishte për ty”, Eliona Pitarka zbulon se kush është djali që i vodhi zemrën(Foto)

Së fundmi ajo ka marrë pjesë në emisionin “Dancewithme”, ku dhe herën e fundit ka folur rreth marrëdhënieve me  meshkujt.
Featured image of article: “Zemër ky kërcim ishte për ty”, Eliona Pitarka zbulon se kush është djali që i vodhi zemrën(Foto) Eliona Pitarka

TIRANË- Modelja e njohur, Eliona Pitarka është një prej personazheve  të showbizzit shqiptar që gjithmonë tërheq vëmendjen me daljet e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe gjithmon publikon foto dhe  video teje provokuese që ngjall pëlqime dhe qindra komente në  Instagram.

Së fundmi ajo ka marrë pjesë në emisionin “Dancewithme”, ku dhe herën e fundit ka folur rreth marrëdhënieve me  meshkujt.

“Meqë Tango për mua është kërcimi i dashurisë, dua t’ja dedikoj atë njeriut tim të zemrës. Hera e parë që po e bëj, por zemër ky kërcim ishte vetëm për ty”, tha modelja, pa treguar ermin e të dashurit  të saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por pavarësisht kësaj, një foto është publikuar nga “Iconstyle.al” ku motra e Elionës shfaqet krah të dashurit të modeles, që prej shumë kohësh e mbajti të fshehtë lidhjen e saj.

A.C/Dosja.al

Shto Koment