Showbiz

Zbulohet ‘sozia’ e Xhemi Shehut, ngjashmëria e frikshme me gruan e aktorit të njohur, reagon me shpejtësi Ami (FOTO)

Zbulohet ‘sozia’ e Xhemi Shehut. Në foton e mëposhtme duket qartë ngjashmëria e madhe me gruan e Gaz Pajës, Ira Seferin.
Featured image of article: Zbulohet ‘sozia’ e Xhemi Shehut, ngjashmëria e frikshme me gruan e aktorit të njohur, reagon me shpejtësi Ami (FOTO) Xhemi Shehu, moderatore
Përditësuar:

Tiranë-Moderatoja e njohur Xhemi Shehu ka publikuar një foto ku shfaqet bashkë me një bukuroshe tjetër Ira Seferin, gruan e Gaz Pajës.

Duhet të themi se ato të dyja kanë një ngjashmëri të frikshme me njëra tjetrën, aq sa Ira Seferi të jep përshtypjen sikur është sozia e Xhemi Sheut.  “Me bukurinë”, shkruan Xhemi Shehu teksa publikon dhe foton ku shfaqet krah Ira Seferit.

Për ngjashmërinë e madhe mes tyre kanë reaguar edhe VIP-at. Amarda Toska shkruan: “Sa ngjali o nrujje.”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po kështu janë të shumta dhe komentet e qytetarëve, të cilët shkruajnë se të dyja kanë shumë ngjashmëri.

J.V/Dosja.al

Shto Koment