Showbiz

“U kap mat me Robert Berishën”, zbulohet identiteti i të dashurës së këngëtarit

Është zbuluar identiteti i vajzës me të cilën robert Berisha po kalonte pushimet në Turqi. Jessica Kadiu është vajza nga Burreli që jeton në SHBA, e cila mendohet të jetë në një romancë me Berishën.
Featured image of article: “U kap mat me Robert Berishën”, zbulohet identiteti i të dashurës së këngëtarit Jessica Kadiu

TURQI- Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie.

Ditën e sotme në media rozë u raportua se Robert Berisha është në një lidhje të re me një vajzë me të cilën popushonte në në një hotel në Turqi.

Nga artikulli i Prive.al u zbulua vetëm fotoja e Robertit me vajzën, por akoma nuk dihej identiteti i saj.

Ndërkohë pasditen e sotme, Gazeta Blic ka shkruar përmes burimeve të saj se vajza e cila ishte nën shoqërinë e Robertit quhet Jessica Kadiu.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mësohet se Kadiu prej vitesh jeton në SHBA, por është me origjinë nga Burreli.

“Roberti dhe Jessica kanë një vit që janë në lidhje”, shkruan Gazeta Blic.

Kujtojmë që disa javë më parë Roberti deklaroi zyrtarisht ndarjen nga këngëtarja Nora Istrefi  me të cilën kanë një vajzë.

A.C/Dosja.al

Shto Koment