Bota

Zbulohet deklarata shokuese që princ Charles i ka thënë princeshë Dianës një ditë para dasmës: Nuk të dua!

Në dokumentarin e ri “The Diana Intervieë", transmetuar ditën e dy ditë më parë ai ka treguar se një natë para dasëm së saj me princin Chales, ai ka thënë se nuk e dashuronte atë. 
Featured image of article: Zbulohet deklarata shokuese që princ Charles i ka thënë princeshë Dianës një ditë para dasmës: Nuk të dua! Princ Charles dhe Princesh Diana

ANGLI-Astrologu i Princeshës Dianës, Penny Thornton, ka treguar një detaj nga jeta e martesore e saj me Princ Charles. Në dokumentarin e ri “The Diana Interview”, transmetuar dy ditë më parë ai ka treguar se një natë para dasëm së saj me princin Chales, ai ka thënë se nuk e dashuronte atë.

“Një nga gjërat më tronditëse që Diana ndau me mua ishte se natën para dasmës, Charles i kishte thënë se ai nuk e donte. Unë mendoj se Charles nuk donte të hynte në dasmë me një premisë të rremë. Ai donte ta qartësonte me të dhe ishte shkatërruese për Dianën. Ajo nuk donte të vazhdonte me dasmën pas atij momenti, ajo mendoi të mos merrte pjesë në dasmë,”-ka treguar ai.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë, gjatë intervistës së saj në vitin 1995 për BBC me reporterin Martin Bashir, Princesha Diana ka pranuar se kishte një lidhje me ish-oficerin James Hewitt, duke zbuluar se ajo ishte e dashuruar me të. Ndërsa, në vitin 1996, Diana dhe Charles përfunduan në divorc pas 15 vitesh martesë.

(k.a/dojsa.al)

Shto Koment