Showbiz

Zbulohet çifti më i ri i showbiz-it shqiptar, ja kush është i dashuri i reperes së njohur

Reperja Melinda Ademi është një ndër reperet e talentuara në tregun muzikor, reperja së fundmi po përflitet për një lidhje dashurie me menaxherin e saj.
Featured image of article: Zbulohet çifti më i ri i showbiz-it shqiptar, ja kush është i dashuri i reperes së njohur Melinda Ademi

KOSOVË- Tregu muzikorë shqiptar së fundmi po nxjerr shumë reper.  Melinda Ademi është një ndër repert e reja që ka bërë bujë që në daljet e para të saj, reperja njihet dhe për diss-et që nga ndaj kolegeve femra në estrad. Ndërsa për jetën e saj private Ademi është treguar gjithmon e rezervuar.

Ka qenë një burim për “Lajme.net” që ka zbuluar se Melinda është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj Faton Aliun që nën menaxhimin e tij reperja ka nisur karrierën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Melinda Ademi dhe Faton Aliu

Në rrjete sociale po qarkullojnë foto të çiftit, ndërsa dyshja akoma nuk kanë reaguar lidhur me lajmin.

Melinda Ademi dhe Faton Aliu

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment