Aktualitet

Zbulohen fotot dhe emrat e shqiptarëve të arrestuar

TIRANË- Policia Shqiptare në bashkëpunim me policinë në Itali, kanë finalizuar gjatë ditës së djeshme operacionin “Lulet e pranverës”, në përfundim të të cilit u goditën 4 grupe kriminale, që merreshin me trafikimin e lëndëve narkotike.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mediat italiane kanë publikaur sot emrat dhe fotot e të arrestuarve, ku shumica e tyre janë shqiptarë. Po ashtu mësohet se hetimet sollën sekuestrimin e rreth 9 tonëve drogë, të llojit kanabis sativa.

Shto Koment