Sport

Zbulohen 5 kundërshtarët e Tiranës në “Play-Offin” e Europa League, mund të ketë sërish një tjetër përballje me serbët e Crvena Zvezdës

Në fakt, 5 kundërshtarët e mundshëm të Tiranës do të vijnë nga Champions-i, janë të sigurt që do të jenë opsione të forta për bardheblutë
Featured image of article: Zbulohen 5 kundërshtarët e Tiranës në “Play-Offin” e Europa League, mund të ketë sërish një tjetër përballje me serbët e Crvena Zvezdës Skuadra e Tiranës

TIRANË– Tirana po pret me ankth kundërshtarin për “Play-Offin” e Europa League. Në fakt bardheblutë kanë një koefiçent të ulët dhe do të përballen në teori me ekipe të vështira. Në fakt, 5 kundërshtarët e mundshëm të Tiranës do të vijnë nga Champions-i, janë të sigurt që do të jenë opsione të forta për bardheblutë.

Mes skuadrave janë: Ferencvaros, Molde, Young-Boys, Dinamo Brest, Zagreb dhe Omonia. Në fund, një opsion është edhe Crvena Zvezda. Nëse eliminohet nga Champions-i, skuadra serbe është një kundërshtar në letër i bardhebluve. Dhe sërish mund të kemi një përballje mes dy klubeve

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment