Aktualitet

Zbardhja e dy vrasjeve në Elbasan, momenti kur RENEA kërkon thikën në Shkumbin

VIDEO
Në një video shihen polumbarët që kërkojnë në lum, por nuk kuptohet nëse ata kanë gjetur ndonjë provë (armë) kundër 2 të arrestuarve të sotëm.

ELBASAN- Policia e Elbasanit ka bërë publike pamjet e kërkimit në lumin Shkumbin për gjetjen e provave për 2 vrasjet e ndodhura në muajin korrik në Elbasan.

Në një video shihen polumbarët që kërkojnë në lum, por nuk kuptohet nëse ata kanë gjetur ndonjë provë kundër 2 të arrestuarve të sotëm. Sipas Policisë “polumbaret e Reneas kërkojnë thikën pasi autorët e kanë hedhur në lumë“. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më herët në një konferencë për mediat, blutë e Elbasanit njoftuar arrestimin e Xhulion Hoxhës dhe Euglen Talilit. Njoftohet se këta dy persona janë të arrestuar për vrasjen e Regis Runajt, por kanë marrë pjesë dhe në ekzekutimin e Emiljano Ramazanit.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment