Aktualitet

Zbardhet EMRI/ Ky është personi që ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Lezhë, autori, banor i zonës

Mësohet se bëhet fjalë për 40-vjeçarin e identifikuar si Hilë Gjini. Ai ëshyë banues në Balldre dhe për momentin ndodhet në spital, ku po merr mjekimin e nevojshëm.
Featured image of article: Zbardhet EMRI/ Ky është personi që ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Lezhë, autori, banor i zonës Foto Ilustruese

LEZHËDosja.al ka zbardhur emrin e personit që ka mbetur i plagosur mëngjesin e sotëm me armë zjarri në Lezhë.

Mësohet se bëhet fjalë për 40-vjeçarin e identifikuar si Hilë Gjini. Ai ëshyë banues në Balldre dhe për momentin ndodhet në spital, ku po merr mjekimin e nevojshëm.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Edhe autori është banor i zonës dhe policia është vënë në kërkim të tij. Ngjarja u raportua mëngjesin e sotëm.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment