Politike

55 ditë nga zgjedhjet e 25 prillit/ Zbardhen 3 emrat e kandidatëve të PS për deputet në qarkun e Kukësit, mes tyre dhe aktori Petrit Malaj

Kur vetëm 55 ditë na ndajnë nga zgjedhjet është zbuluar se në Kukës kandidatë për deputetë të PS-së do të jenë: Gerta Duraku e lindur në Kukës, e cila jeton në Tiranë do të përfaqësojë PS në qarkun e Kukësit. 
Featured image of article: 55 ditë nga zgjedhjet e 25 prillit/ Zbardhen 3 emrat e kandidatëve të PS për deputet në qarkun e Kukësit, mes tyre dhe aktori Petrit Malaj Gerta Duraku, Petrit Malaj dhe Adem Lala
Përditësuar:

KUKËS- Zbardhen 3 emrat e kandidatëve të Partisë Socialiste që do të garojnë në Kukës për zgjedhjet e 25 prillit.

Kur vetëm 55 ditë na ndajnë nga zgjedhjet është zbuluar se në Kukës kandidatë për deputetë të PS-së do të jenë: Gerta Duraku e lindur në Kukës, e cila jeton në Tiranë do të përfaqësojë PS në qarkun e Kukësit. 

Ndërkohë në  Tropojë do të kandidojë aktori i njohur, Petrit Malaj, i cili aktualisht jeton në Tiranë, por mesa duket është në zgjedhjet e Kryeministrit për të mbledhur votat në këtë qark.  

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sakaq, në Has do të kandidojë kreu aktual i PS-së në Has, Adem Lala, i cili pritet të jetë i 3-ti në listën e PS-së në qarkun e Kukësit. Lala tashmë mabn postin e kreut të Partisë Socialiste në këtë zonë.

(A.k.dosja.al)

 

Një Koment në “55 ditë nga zgjedhjet e 25 prillit/ Zbardhen 3 emrat e kandidatëve të PS për deputet në qarkun e Kukësit, mes tyre dhe aktori Petrit Malaj

  1. Don zoti e nuk fiton asnjeni. Me siguri ne krye duhet te kete vendos ky korama kete njy remelalen kastratiane

Shto Koment